Аратта - На головну

2 січня 2026, п`ятниця

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- свій шлях до Місяця радянський «Луноход» розпочав в Україні. Для підготовки команди, що ним керувала, та для випробовувань самого апарата в кримських горах під Сімферополем було створено спеціальний «місяцедром». У 70-х на Місяць було запущено всього два «трактори» — «Луноход-1» та «Луноход-2». Під час виконання місячної місії «трактористи» теж знаходилися в Криму — у центрі керування в селищі Шкільне. Пізніше зі Шкільного керували роботою космічних кораблів «Союз», брали участь у здійсненні першої міжнародної стиковки «Союз»-«Аполон», відстежували перший, і єдиний, політ радянського «човника» «Буран». Після проголошення незалежності України центр у Криму було майже повністю знищено...
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


ВПС Туреччини збили російський фронтовий бомбардувальник Су-24

Світ навколо нас 8838 переглядів

Опубліковано - 24.11.2015 11:41 | Всі новини | Версія для друку

ВПС Туреччини збили російський фронтовий бомбардувальник Су-24
ВПС Туреччини збили російський фронтовий бомбардувальник Су-24
Після 10 попереджень про порушення повітряного простору Туреччини російським бомбардувальником, винищувач F16 турецьких ВПС відкрив вогонь на ураження. Пілоти встигли катапультуватися.

Літак впав в сирійській провінції Латакія, де проживають сирійські туркмени. Один з пілотів був захоплений у полон місцевим населенням. Слід зазначити, що саме сирійських туркменів бомбардувала російська авіація.

Турецькі військові опублікували заяву, згідно з якою, перед тим як російський літак Су-24 був збитий, його 10 разів попереджали про порушення повітряного простору, повідомляє Reuters. Відзначається, що попередження виголошували 10 разів упродовж п’яти хвилин.

Російське Міноборони підтвердило падіння свого Су-24 в Сирії, передає РІА «Новості». У відомстві зазначили, що літак знаходився виключно над територією Сирії. Він летів на висоті 6 тис. метрів.

Обом пілотам вдалося катапультуватися. Турецькі військові підтвердили, що літак був збитий турецьким винищувачем F-16.



Раніше турецька сторона виносила Росії попередження у зв’язку з порушенням повітряного простору Туреччини в ході військової операції в Сирії.

20 листопада посла РФ в Туреччині Андрія Карлова викликали до турецького МЗС, щоб заявити протест проти «інтенсивного» бомбардування Повітряно-космічними силами РФ території проживання сирійських туркменів на півночі Сирії. Анкара звинуватила Росію в нанесенні удару по поселенню Байірбуджак.

Так на сайті міністерства закордонних справ Туреччини було розміщено повідомлення, в якому було підкреслено, що «дії російської сторони не є боротьбою з тероризмом, здійснюються бомбардування мирних туркменських сіл і це може призвести до серйозних наслідків».
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Світ навколо нас»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Майбутнє відкидає свою тінь назад”
Іоганн Гете

 
Знайди свою ГАРМОНІЮ!
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2026.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.