Аратта - На головну

10 липня 2025, четвер

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- Українські дерев`яні церкви були збудовані у символічній формі кораблів та звернуті зі Сходу на Захід. Історично, українські церкви були побудовані з центральним нефом та двома боковими проходами. Це розділення споруди на три частини відповідає трьом догмам, або Божої Священної триєдності: духу, душі, та тілу людини. Багаточислені куполи та шпилі позначають щогли кораблю, а хрести на кожному вістрі розмежовують де бути вітрилам.
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Україна підключила одну ЛЕП на Крим

Імперія «Совок» 5998 переглядів

Опубліковано - 8.12.2015 13:25 | Всі новини | Версія для друку

Україна підключила одну ЛЕП на Крим
Україна підключила одну ЛЕП на Крим
Сьогодні, близько 1:15 ночі, за згодою учасників акції енергетичної та продовольчої блокади АР Крим, до електроенергії були підключені лінію ВЛ 220 кВ Каховська-Титан, від якої живляться два райони Херсонської області – Каланчацький та Чаплинський.

Про це повідомив 8 грудня в. о. голови Чаплинської районної державної адміністрації Віталій Спижов.

З моменту знеструмлення ВЛ 220 кВ Каховська-Титан два райони області забезпечувалися електроенергією за резервною схемою, яка неодноразово аварійно вимикалася, особливо протягом останнього тижня, повідомляє прес-служба Херсонської ОДА.

Включення лінії - перший крок до повернення нормальної схеми функціонування ПС Каховська, від якої залежить енергозабезпечення значної частини Херсонської та Миколаївської областей.

«Лінія ВЛ 220 кВ Каховська-Титан підключена до живлення електроенергією. Активісти акції, з якими ми постійно ведемо діалог, залишаються на місці, де стався підрив електроопор і охороняють дві інші пошкоджені ЛЕП», - зазначив Віталій Спижов.

Інформацію про підключення лінії ВЛ 220 кВ Каховська-Титан до електромережі підтвердив і керівник Херсонських магістральних електромереж компанії Укренерго Ігор Босько.

У Міненерго РФ підтвердили відновлення подачі електроенергії до аннексованого Криму з України.

Про це повідомили у прес-службі відомства.

"8 грудня о 01:37 включена в роботу ВЛ 220 кВ "Каховська-Титан-Красноперекопськ", - йдеться в повідомленні.

За даними Міненерго РФ, станом на 07:00 мск електропостачання всіх споживачів в Криму здійснювалося в повному обсязі, перетікання електроенергії з України становило 104 МВт.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Імперія «Совок»»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Мале знання віддаляє від Бога, велике - приводить до Нього знову ”
Ф. Бекон, англійський філософ

 
Знайди свою ГАРМОНІЮ!
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.