Аратта - На головну

11 липня 2025, п`ятниця

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- в Україні знаходиться унікальний міст, що пролягає між правим берегом однієї річки. Не вірите? Можете переконатися на власні очі, якщо відвідаєте Кам’янець-Подільську фортецю, що на Хмельниччині. Стара фортеця розташована на скелястому острові, охопленому петлею каньйону річки Смотрич. Таким чином, міст, що веде до фортеці, пролягає між двома точками правого берегу однієї річки. Крім того, ми не знайшли більше прикладів у світі, коли б міст тримався без усіляких підпор, а спирався б тільки на скелі. За однією з гіпотез, цей міст було зведено римлянами ще у II столітті під час походу Траянового війська на Дакію. Нині Кам’янецька фортифікація включена до переліку ЮНЕСКО
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Влада України не має політичної волі подолати корупцію

Світ навколо нас 5342 перегляди

Опубліковано - 27.01.2016 12:53 | Всі новини | Версія для друку

Влада України не має політичної волі подолати корупцію
Влада України не має політичної волі подолати корупцію
Українській владі бракує політичної волі для подолання корупції.

На це на підставі аналізу опублікованого 27 січня річного звіту вказала Радіо Свобода Світлана Савицька, регіональний координатор міжнародної правозахисної організації Transparency International у європейських та центральноазійських країнах «Співдружності незалежних держав».

«Якщо проаналізувати, що відбувається з антикорупційними реформами в Україні, то не так багато і відбувається. Політична воля досить слабка – уряд не демонструє рішучості до роботи з приборкання корупції», – відзначила Світлана Савицька.

В оприлюдненому Transparency International індексі сприйняття корупції Україна опинилася на 130-му місці серед 168 країн, корупцію в яких аналізували фахівці.

Схожою є ситуація у ще кількох пострадянських країнах – Вірменії (95-те місце), Молдові (103-тє), Азербайджані (119-те) та Росії (також 119-те).

Один із найгірших у світі рівнів корупції Transparency International фіксує в Афганістані, який став 166-м. Гіршою ситуація є лише в Сомалі та Північній Кореї. Неподалік цих країн у рейтингу розташувалися Ірак, Туркменистан та Узбекистан.

На чолі Індексу сприйняття корупції розташувалися держави, найменш толерантні до корупційних проявів. Очолює рейтинг Данія, яка відтіснила на друге місце Фінляндію.

Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Світ навколо нас»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Причина того, що важко керувати народом, полягає в тому, що народ освічується і в ньому багато розумних ”
Лаоцзи

 
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.