Аратта - На головну

19 червня 2026, п`ятниця

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- Українські дерев`яні церкви були збудовані у символічній формі кораблів та звернуті зі Сходу на Захід. Історично, українські церкви були побудовані з центральним нефом та двома боковими проходами. Це розділення споруди на три частини відповідає трьом догмам, або Божої Священної триєдності: духу, душі, та тілу людини. Багаточислені куполи та шпилі позначають щогли кораблю, а хрести на кожному вістрі розмежовують де бути вітрилам.
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Ситуація на фронті: російські бойовики за минулу добу здійснили 29 обстрілів

Захист держави 6971 перегляд

Опубліковано - 25.04.2016 10:21 | Всі новини | Версія для друку

Ситуація на фронті: російські бойовики за минулу добу здійснили 29 обстрілів
Ситуація на фронті: російські бойовики за минулу добу здійснили 29 обстрілів
У зоні проведення антитерористичної операції активність російських найманців залишається високою. За добу, що минула вони здійснили 29 обстрілів.

Про це повідомляє прес-центр АТО.

Використовуючи зброю заборонену Мінськими домовленостями незаконні збройні формування завдали чотири вогневих удари по наших захисниках в Авдіївці та один у Зайцевому. При чому, у проміжку часу з сьомої вечора до опівночі, використовуючи міномети калібру 82мм, бойовики скерували у промислову зону Авдіївки135 мін!

В нічний час кремлівські посіпаки здійснили два обстріли зі ствольної артилерії, калібром 152мм, району базування українських військ біля Правдівки. А в самому селі в результаті дій ворога зазнали руйнувань оселі мирних мешканців та місцева церква.

У районі Луганського бойовики теж нехтували дотриманням режиму тиші використовуючи озброєння БМП-2, автоматичні гранатомети та кулемети великого калібру. А поблизу Новотроїцького, Павлопіля, Станиці Луганської та Широкіного вони стріляли по українських бійцях з ручних протитанкових гранатометів та стрілецької зброї. Подібні вогневі засоби бандитські формування застосовували 12 разів і у напрямку Мар’їнки.

За вказаний період військовослужбовці Збройних Сил України змушені були 4 рази відкривати вогонь у відповідь. Незважаючи на зусилля противника сили АТО надійно утримують райони оборони уздовж усієї лінії розмежування.

Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Захист держави»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Немає більш вірної ознаки поганого устрою міст, ніж велика кількість в них юристів і лікарів ”
Платон

 
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2026.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.