Аратта - На головну

11 липня 2025, п`ятниця

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- Київ був найбільшим містом Європи у ХІ сторіччі, в п’ятдесят разів більшим за Лондон, в десять – за Париж. Досяг свого розквіту за Ярослава Мудрого (1010-1054 н.е.), який поріднився з королівськими родинами Франції, Норвегії, Румунії та Польщі. Німецький церковний діяч XІ століття єпископ із Саксонії Титмар Мерзебурзький у своїй «Хроніці» у 1012 - 1018 роках, характеризує Київ як «велике місто, у якому більш 400 церков, 8 ринків, незліченна кількість жителів». На початку ХІ століття теперішня столиця України мала 50 тисяч населення. Для порівняння, у Лондоні на той час мешкало 20 тисяч жителів. Німецький хроніст XІ століття Адам Бременський називав Київ «суперником костянтинопільського скіпетра, найчарівнішої прикраси Греції».
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Зустріч очільників МЗС Нормандської четвірки закінчилася як завжди

Світ навколо нас 5816 переглядів

Опубліковано - 11.05.2016 19:33 | Всі новини | Версія для друку

Зустріч очільників МЗС Нормандської четвірки закінчилася як завжди
Зустріч очільників МЗС Нормандської четвірки закінчилася як завжди
Росія звинуватила Київ у намаганнях ввести на Донбас воєнізовану місію, а Київ відмовився від російських варіантів виборчого законодавства для Донбасу.

Поновлені у середу, 11 травня, переговори у "нормандському форматі" щодо ситуації на Донбасі не дали жодного прориву. Про це повідомив міністр закордонних справ Франк-Вальтер Штайнмаєр після трьох годин перемовин. Домовитися щодо проведення місцевих виборів на підконтрольних сепаратистам територіях не вдалося.

Міністр закордонних справ України Павло Клімкін, своєю чергою, повідомив, що учасники зустрічі погодилися щодо необхідності "наявності міжнародного компоненту" під час виборів на Донбасі. "Який це буде компонент - це вже інше питання", - сказав міністр.

Клімкін додав, що російська сторона представила свої варіанти виборчого законодавства. "Але я сказав (міністру закордонних справ Росії. - Ред.) панові Лаврову, що ми здатні самі написати українське законодавство і жодні поради нам не потрібні. Таким чином, у цьому питанні у нас немає ніякого прогресу", - пояснив Клімкін.

Глава російського МЗС Сергій Лавров звинуватив Київ у спробах відтягнути реалізацію політичних домовленостей, укладених у Мінську в лютому 2015 року. За його словами, українська сторона прагне ввести на Донбас воєнізовану місію. "Поки що, на жаль, мій висновок такий, що з українського боку періодично висуваються якісь нові приводи для того, щоб відкласти реалізацію найголовніших домовленостей", - сказав голова російського МЗС.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Світ навколо нас»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Ми розпалюємо вогонь творящий. Якщо він гріє – хай. Втручатися не можемо, бо будь-яке насилля, навіть во ім’я істини, неминуче породить дисгармонію”
Олесь Бердник

 
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.