Аратта - На головну

14 жовтня 2025, вівторок

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- передтечею кінотворчості італійськіх неореалістів була стрічка, знята українською кіностудією. Цією кінострічкою фахівці вважають фільм Марка Донського “Веселка” (1943 рік) за однойменною повістю Ванди Василевської. Фільм був знятий на київській кіностудії, яка в роки Другої світової війни була евакуйована в Середню Азію. Він розповідає про українське село під час війни. Президент Рузвельт, переглянувши фільм, надіслав режисерові телеграму з подякою, а у 1944 році картина була відзначена Асоціацією кіно і радіо США.
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Українська розвідка доповідає, що російські окупанти нарощують наступальний потенціал

Війна з Росією (АТО) 7033 перегляди

Опубліковано - 16.08.2016 14:43 | Всі новини | Версія для друку

Українська розвідка доповідає, що російські окупанти нарощують наступальний потенціал
Українська розвідка доповідає, що російські окупанти нарощують наступальний потенціал
Головне управління розвідки МО України не виключає силового сценарію, розширення збройної агресії РФ проти нашої держави, тому що основної мети Росія сьогодні не досягла. Вона не встановила контроль над територією нашої держави.

Про це заявив представник Головного управління розвідки Міністерства оборони України Вадим Скібіцький в ефірі “5 каналу”.

“Сьогодні Росія використовує гібридний сценарій за всіма напрямками – політичним, інформаційним, військовим, економічним, тобто РФ використовує всі важелі впливу і тиску на Україну, насамперед, щоб ми погодились на виконання Мінських домовленостей на тих умовах, які пропонує РФ”, – пояснив Вадим Скібіцький.

Він також додав: “Ми не виключаємо силового сценарію, розширення збройної агресії РФ проти нашої держави, тому що основної мети Росія сьогодні не досягла. Вона не встановила контроль над територією нашої держави”.

Щодо переміщення військ, нарощування угруповань, діяльності окупаційних військ як на території Криму, так і на окупованих територіях Донецької та Луганської областей, Вадим Скібіцький зазначив: “РФ зовсім не збирається виконувати Мінські домовленості щодо відведення техніки і припинення провокаційних обстрілів наших позицій. Ситуація за 10 днів до Дня Незалежності залишається дуже складною”.

Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Війна з Росією (АТО)»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Чим обмеженішим є світогляд людини, чим менше вона знайома з історією, природою і філософією, тим щиріша її прихильність до своєї релігії ”
Людвіг Фейєрбах

 
Відпочинок на схилах Дніпра
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.