Аратта - На головну

14 травня 2025, середа

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- українська мова посіла друге місце в світі за мелодійністю після італійської. Також її визнали третьою найкрасивішою мовою в світі за такими критеріями, як фонетика, лексика, фразеологія та побудова речень після французької та перської мов на мовному конкурсі, що пройшов у Парижі в 1934 році...
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Щоб у Росії не обходили санкції через агресію проти України, США їх оновили

Світ навколо нас 5934 перегляди

Опубліковано - 1.09.2016 22:15 | Всі новини | Версія для друку

Щоб у Росії не обходили санкції через агресію проти України, США їх оновили
Щоб у Росії не обходили санкції через агресію проти України, США їх оновили
США розширили перелік фізичних осіб компаній з Росії та України, що підпадають під дію обмежувальних заходів, у зв’язку з агресією проти України.

Про це йдеться у повідомленні Мінфіну США.

Під санкції потрапили компанії "Мостотрест" і "СГМ-мост". "Мостотрест" є субпідрядником будівництва моста через Керченську протоку, а "СГМ-мост" — генеральним підрядником.

Також під санкції США потрапив замовник будівництва Керченського мосту — ФКУ "Упрдор "Тамань" — і його проектувальник — компанія "Гипростроймост".

Під санкції також потрапили "дочки" "Газпрому" - в санкційний список внесені "Газпром-медіа", "Газпром-капітал", "Газпром-інвест" та ін.

Також до списку санкцій США потрапив центр судноремонту "Зірочка" в Северодвінську і Севастополі.

Крім того, США розширили санкції проти фізичних осіб. Зокрема у список потрапили заступник командувача штабом бойовиків "ДНР" Едуард Басурін, глава "Міноборони ДНР" Володимир Кононов, "міністр зв’язку ДНР" Віктор Яценко, заступник голови ради міністрів окупаційної влади Криму Дмитро Полонський, низка кримських міністрів, глава "Мінфіну ЛНР" Євгеній Мануйлов та інші.

Всього до США розширили санкції на 17 імен і 20 організацій.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Світ навколо нас»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

...пaтpіoтизм вeликoгo нapoдa має бути віpoю у вeликy і світову міcію цього нapoдa, інакше це бyдe нaціoнaлізм пpoвінційний, зaмкнений і позбавлений світових перспектив.”
Микола Бердяєв

 
Реклама на порталі
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.