Аратта - На головну

11 липня 2025, п`ятниця

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- першою Українською конституцією вважається документ «Пакти і Конституція прав і вольностей запорозького війська», складений гетьманом Пилипом Орликом у 1710 році. Історики мають різні думки щодо того, чи був цей документ Конституцією у сучасному розумінні цього слова або прогресивним твором, який випередив свій час, адже перші Конституції в Європі і США з’явилися лише за сімдесят років потому. Реальної сили Конституція Пилипа Орлика так і не набула, оскільки складалася вона на чужині та її укладачі не мали змоги повернутися в країну. Але в історії вона залишилася як оригінальна правова пам’ятка, яка вперше в Європі обгрунтовує можливість існування парламентської демократичної республіки.
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Ситуація з правами людини в Криму далі погіршується

Світ навколо нас 5433 перегляди

Опубліковано - 15.09.2016 18:05 | Всі новини | Версія для друку

Ситуація з правами людини в Криму далі погіршується
Ситуація з правами людини в Криму далі погіршується
В ООН заявляють, що ситуація з правами людини в анексованому Криму продовжує погіршуватися з подальшою адміністративною інтеграцією півострова до південного федерального округу Росії.

Як йдеться у доповіді офісу верховного комісара ООН з прав людини щодо ситуації в Україні у період з середини травня до середини серпня 2016 року, нове загострення ситуації в і довкола Криму почалося після заяви ФСБ Росії 10 серпня про арешт групи «українських диверсантів» на півострові. Російська влада тоді заявила, що ці люди планували теракти у Криму за дорученням українських спецслужб. Українська сторона це заперечила і назвала провокацією Москви.

«Фактична влада Криму продовжує згортати права на мирні збори, а людей за висловлення поглядів, які вважають екстремістськими, продовжують допитувати і залякувати представники правоохоронних структур», – йдеться в доповіді, оприлюдненій 15 вересня.

В ООН нагадали про «психіатричну експертизу», яку суд в анексованому Росією Криму змусив пройти заступника голови Меджлісу кримськотатарського народу Ільмі Умерова, проти якого російська влада порушила справу за статтею «сепаратизм».

«Пошуки зниклих безвісти залишаються непереконливими, а розслідування не дали ніяких результатів. Відсутність відповідальності і відшкодування жертвам породжує безкарність», – наголошують автори звіту.

Правозахисники неодноразово заявляли про порушення прав людини в Криму після його незаконної анексії Росією в 2014 році. Фактична влада півострова ці заяви відкидає.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Світ навколо нас»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Той, хто проявляє жалість до ворога, безжалісний до самого себе”
Френсіс Бекон

 
Реклама на порталі
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.