Аратта - На головну

11 липня 2025, п`ятниця

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- свій шлях до Місяця радянський «Луноход» розпочав в Україні. Для підготовки команди, що ним керувала, та для випробовувань самого апарата в кримських горах під Сімферополем було створено спеціальний «місяцедром». У 70-х на Місяць було запущено всього два «трактори» — «Луноход-1» та «Луноход-2». Під час виконання місячної місії «трактористи» теж знаходилися в Криму — у центрі керування в селищі Шкільне. Пізніше зі Шкільного керували роботою космічних кораблів «Союз», брали участь у здійсненні першої міжнародної стиковки «Союз»-«Аполон», відстежували перший, і єдиний, політ радянського «човника» «Буран». Після проголошення незалежності України центр у Криму було майже повністю знищено...
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


ПАРЄ стурбована станом корупції в Україні

Світ навколо нас 5882 перегляди

Опубліковано - 25.01.2017 20:55 | Всі новини | Версія для друку

ПАРЄ стурбована станом корупції в Україні
ПАРЄ стурбована станом корупції в Україні
Парламентська асамблея Ради Європи висловила занепокоєння повільними темпами боротьби з корупцією в Україні і закликала владу вжити заходів для зміни ситуації.

"Асамблея стурбована тим, що темп боротьби з корупцією занадто повільний, а конкретні результати - дуже обмежені", - ідеться у резолюції, що була ухвалена 25 січня на сесії асамблеї.

За документ проголосували 106 членів ПАРЄ, проти - 11.
Водночас не була затверджена поправка про те, щоб вимагати від України довиборів у Верховну Раду на непідконтрольних територіях, повідомляє "Європейська правда".

У резолюції, що має назву "Функціонування демократичних інститутів в Україні", відзначаються значні зміни у законодавстві, спрямовані на проведення реформ, які, втім, на думку авторів документа, мали би швидше втілюватися у життя.

"Тривала відсутність помітного і конкретного прогресу в галузі боротьби з корупцією, в тому числі судових переслідувань і обвинувальних вироків, потенційно можуть зменшити результати масштабної реформи органів влади і, зрештою, підірвати довіру суспільства до політичної та судової системи в цілому", - ідеться у резолюції.

ПАРЄ також підтверджує свою заклопотаність тим, що політичні та економічні інтереси представників влади в Україні тісно переплетені між собою і що це негативно впливає на громадську думку і може шкодити боротьбі з корупцією.

У той же час, автори резолюції визнають, що реформи в Україні здійснюються в складній ситуації через "російську агресію на сході України і незаконну анексію Криму".

ПАРЄ також привітала впровадження електронної системи декларування в Україні, але водночас закликала владу забезпечити Національне агентство з питань запобігання корупції необхідними ресурсами для проведення аудиторських перевірок декларацій.

У резолюції міститься заклик до української влади "забезпечити спеціального антикорупційного прокурора достатніми ресурсами для виконання його завдань, включно з відкриттям його представництв у всіх регіонах країни".

У документі також наголошується, що вирішальним для боротьби з корупціонерами в Україні є створення спеціалізованого антикорупційного суду.
До теми:
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Світ навколо нас»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Все, що йде поза рами нації, це або фарисейство людей, що ітернаціональними ідеалами хотіли би прикрити свої змагання до панування одної нації над другою, або хворобливий сентименталізм фантастів, що раді би широкими “вселюдськими” фразами прикрити своє духове відчуження від рідної нації...”
Іван Франко

 
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.