Аратта - На головну

9 липня 2025, середа

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- Київ був найбільшим містом Європи у ХІ сторіччі, в п’ятдесят разів більшим за Лондон, в десять – за Париж. Досяг свого розквіту за Ярослава Мудрого (1010-1054 н.е.), який поріднився з королівськими родинами Франції, Норвегії, Румунії та Польщі. Німецький церковний діяч XІ століття єпископ із Саксонії Титмар Мерзебурзький у своїй «Хроніці» у 1012 - 1018 роках, характеризує Київ як «велике місто, у якому більш 400 церков, 8 ринків, незліченна кількість жителів». На початку ХІ століття теперішня столиця України мала 50 тисяч населення. Для порівняння, у Лондоні на той час мешкало 20 тисяч жителів. Німецький хроніст XІ століття Адам Бременський називав Київ «суперником костянтинопільського скіпетра, найчарівнішої прикраси Греції».
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Лавров назвав переговори з держсекретарем США ґрунтовними й відвертими

Імперія «Совок» 6385 переглядів

Опубліковано - 12.04.2017 22:30 | Всі новини | Версія для друку

Лавров назвав переговори з держсекретарем США ґрунтовними й відвертими
Лавров назвав переговори з держсекретарем США ґрунтовними й відвертими
Міністр закордонних справ Росії Сєргєй Лавров на прес-конференції в Москві після зустрічі з державним секретарем США Рексом Тіллерсоном і після того, як їх обох прийняв президент Росії Владімір Путін, назвав ці переговори ґрунтовними і відвертими.

За словами Лаврова, нинішній етап відносин між двома країнами «не найспокійніший» і в них є проблеми, але Путін підтвердив, що Росія націлена на зусилля для подолання суперечностей зі США.

При цьому, сказав він, у Москві націлені на нормалізацію відносин за умови зустрічних кроків Вашингтона.

На зустрічі з Тіллерсоном, сказав Лавров, ішлося про необхідність розслідувати інцидент із недавнім застосуванням хімічної зброї в Сирії. При цьому голова МЗС Росії назвав «контрпродуктивними» намагання ухвалити в Раді безпеки ООН резолюцію, що, за його словами, присвячена «не розслідуванню інциденту, а звинуваченням Дамаска».

Сторони також домовлилися продовжувати взаємодію з метою підштовхувати багатосторонні переговори щодо Сирії.

Крім того, обидві сторони підтвердили «загальну націленість на безкомпромісну боротьбу з тероризмом», сказав Лавров.

Він також згадав, що темою переговорів було становище в Україні. За словами Лаврова, Росія і США мають єдину позицію про необхідність виконання мінських домовленостей про врегулювання на окупованій частині Донбасу, і в Москві «відчули готовність нинішньої адміністрації США продовжити двосторонні контакти щодо України».

Вони також обговорювали врегулювання проблеми Корейського півострова.

Голова МЗС Росії додав, що Росія і США після нинішніх переговорів у Москві стали «краще розуміти одне одного».

Держсекретар США прилетів до Москви у вівторок із італійського міста Лукки, де голови зовнішньополітичних відомств країн «Групи семи» обговорювали, зокрема, шляхи впливу на Росію з тим, щоб змінити її ставлення до президента Сирії. Тіллерсон заявив, що підтримка Дамаска не відповідає стратегічним інтересам Москви.

Очікувалося, що Тіллерсон мав спробувати переконати російську сторону відмовитися від підтримки режиму Асада. Крім того, сторони, як вважали, мали говорити і про ситуацію в Україні.

Перед прибуттям Рекса Тіллерсона до Росії з ним мав телефонну розмову президент України Петро Порошенко, і, як повідомили на Банковій, держсекретар пообіцяв, що Вашингтон не допустить ніяких пакетних домовленостей щодо вирішення ситуації в Україні і Сирії.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Імперія «Совок»»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Чим обмеженішим є світогляд людини, чим менше вона знайома з історією, природою і філософією, тим щиріша її прихильність до своєї релігії ”
Людвіг Фейєрбах

 
Знайди свою ГАРМОНІЮ!
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.