Аратта - На головну

13 травня 2025, вівторок

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- серед найдавніших та найважливіших символів Великоднього яйця (писанки) є символ Сонця. Найпростішим зображенням Сонця є коло з промінням або без нього. На Великодніх яйцях, незалежно від релігії, що існують на Україні, також зображено восьмиконечну зірку, що в минулому була символом Сонця. Свастика (сварга, свастя), або як її називали “нерівний хрест” або “гусячі шийки”, в язичницькі часи була символом Сонця. В ті часи, вважалося, що яйце було талісманом, що мав значну силу, оскільки воно захищало власника від хвороб, невдач або злого ока. Символічна сила Великоднього яйця пояснювалася не лише тим, що воно захищало власника від злого, але й тим, що воно захищало людей та зберігало людський рід.
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Меркель, Макрон та Путін обговорять ситуацію в Україні під час саміту G20

Світ навколо нас 4645 переглядів

Опубліковано - 5.07.2017 17:11 | Всі новини | Версія для друку

Меркель, Макрон та Путін обговорять ситуацію в Україні під час саміту G20
Меркель, Макрон та Путін обговорять ситуацію в Україні під час саміту G20
Канцлерка Німеччини Анґела Меркель, президент Росії Владімір Путін та президент Франції Еммануель Макрон обговорять ситуацію в Україні під час саміту Великої двадцятки в Гамбурзі.

Лідери Німеччини, Франції та Росії проведуть тристоронні переговори щодо ситуації на сході України під час саміту країн Великої двадцятки. Про підготовку перемовин повідомив у середу, 5 липня, речник німецького уряду Штеффен Зайберт (Steffen Seibert).

У який саме день зустрінуться канцлерка ФРН Анґела Меркель (Angela Merkel), президент Франції Еммануель Макрон та президент Росії Владімір Путін, ще невідомо. Саміт G20 відбудеться 7-8 липня в Гамбурзі.

Нагадаємо, що у Берліна немає підстав для оптимізму щодо ситуації на Донбасі, заявив наприкінці червня міністр закордонних справ Німеччини Зіґмар Ґабріель (Sigmar Gabriel). Під час візиту до Москви 28 червня він закликав Україну та проросійських сепаратистів на Донбасі продовжити так зване "хлібне перемир’я" та запевнив, що Німеччина готова допомогти з відбудовою регіону.

У свою чергу, французький президент Еммануель Макрон під час зустрічі з президентом України Петром Порошенком у червні заявив, що Париж налаштований продовжувати "мінський процес" за участі ОБСЄ. Попри так зване "хлібне перемир’я", на сході України і надалі гинуть люди.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Світ навколо нас»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Тільки осягнувши минуле, люди будуть здатні на пророцтва, що спрямовані в майбутнє”
Дмитро Волкогонов

 
Відпочинок на схилах Дніпра
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.