Аратта - На головну

23 червня 2025, понеділок

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- в Україні знаходиться унікальний міст, що пролягає між правим берегом однієї річки. Не вірите? Можете переконатися на власні очі, якщо відвідаєте Кам’янець-Подільську фортецю, що на Хмельниччині. Стара фортеця розташована на скелястому острові, охопленому петлею каньйону річки Смотрич. Таким чином, міст, що веде до фортеці, пролягає між двома точками правого берегу однієї річки. Крім того, ми не знайшли більше прикладів у світі, коли б міст тримався без усіляких підпор, а спирався б тільки на скелі. За однією з гіпотез, цей міст було зведено римлянами ще у II столітті під час походу Траянового війська на Дакію. Нині Кам’янецька фортифікація включена до переліку ЮНЕСКО
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Чечетову здалося, що від сьогодні біля входу у ПР вишикувалася черга політичних партій. КПУ і СПУ - мають пільги

Коаліція «С.Р.А.К.А» 6056 переглядів

Опубліковано - 4.05.2007 23:05 | Всі новини | Версія для друку

Чечетову здалося, що від сьогодні біля входу у ПР вишикувалася черга політичних партій. КПУ і СПУ - мають пільги
Чечетову здалося, що від сьогодні біля входу у ПР вишикувалася черга політичних партій. КПУ і СПУ - мають пільги
Усі партії, крім "помаранчевих", хочуть йти на вибори в блоці з партією Регіонів. Окрім тих більш ніж двадцяти, що вже формують виборчкоми.

Про це в інтерв`ю сказав заступник керівника фракції партії Регіонів Михайло Чечетов.

За його словами, "вони всі кажуть: ми хочемо до вас в блок, усі бажають до нас у блок, усі хочуть під блакитними прапорами йти на вибори".

Чечетов не виключає можливості, що партія Регіонів піде не самостійно на вибори, а в блоці. Зокрема, він не виключає можливості блокування з КПУ і СПУ.

"Ми дивитимемося, яким чином можна досягнути максимального результату на парламентських виборах", - наголосив депутат.
Чечетов вважає, що домовленості про проведення дострокових парламентських виборів між президентом і прем`єром грунтуються на заявах Партії регіонів про готовність до "максимальних компромісів на користь держави, її цілісності, стабільності і спокою в Україні".

Депутат також наголосив, що на сьогодні вже всі політичні сили зрозуміли, що іншого виходу із ситуації, ніж дострокові вибори, немає.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Коаліція «С.Р.А.К.А»»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Церква - скоріш лікарня для грішників, ніж музей святих”
Ебігайл Ван Берен

 
Подорожуйте Україною комфортно і без обмежень!
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.