Аратта - На головну

3 березня 2026, вівторок

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- серед найдавніших та найважливіших символів Великоднього яйця (писанки) є символ Сонця. Найпростішим зображенням Сонця є коло з промінням або без нього. На Великодніх яйцях, незалежно від релігії, що існують на Україні, також зображено восьмиконечну зірку, що в минулому була символом Сонця. Свастика (сварга, свастя), або як її називали “нерівний хрест” або “гусячі шийки”, в язичницькі часи була символом Сонця. В ті часи, вважалося, що яйце було талісманом, що мав значну силу, оскільки воно захищало власника від хвороб, невдач або злого ока. Символічна сила Великоднього яйця пояснювалася не лише тим, що воно захищало власника від злого, але й тим, що воно захищало людей та зберігало людський рід.
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Маріонетки ОРДО не відстають від чекістів у продукуванні фейків

Імперія «Совок» 5729 переглядів

Опубліковано - 16.08.2017 18:44 | Всі новини | Версія для друку

Маріонетки ОРДО не відстають від чекістів у продукуванні фейків
Маріонетки ОРДО не відстають від чекістів у продукуванні фейків
Бойовики ОРДО поширили інформацію, що нібито затримали групу українських диверсантів, які готували знищення телевежі в Донецьку. СБУ називає це брехнею.

"Співробітники правоохоронних органів "ДНР" затримали групу українських диверсантів на чолі з її лідером - військовослужбовцям спецназу. Про це заявили сьогодні в прес-службі "міністерства державної безпеки країни", - пише сепаратистське видання ДАН.

Там стверджують, що "диверсантів" нібито підіслали в ОРДО співробітники контррозвідки СБУ, а лідером групи був військовослужбовець Головного управління розвідки України з міста Хмельницький Олег Сугерія.

Повідомляється, що одним з основних завдань СБУ було знищення телевізійної вежі в Петровському районі Донецька.

"Перед здійсненням диверсійно-терористичного акту група диверсантів і її лідер затримані правоохоронцями "республіки", - зазначає сайт пропаганди.

Також він переконує, що раніше українські спецслужби нібито вже робили спробу знищити цей передавальний пристрій руками диверсантів, але усі вони зараз "знаходяться під арештом".

На це повідомлення відреагувала речниця СБУ Олена Гітлянська. "Пропагандисти "МГБ ДНР" так і не навчилися хоча б професійно готувати свої фейки", - заявила вона на своїй сторінці у Facebook.

Речниця підкреслила, що Служба безпеки України не має жодного відношення до фігурантів фейкових новин російсько-терористичних угруповань, "які створюються для залякування населення тимчасово окупованих та анексованих територій нашої країни".

Як повідомлялося раніше, ФСБ Росії 15 серпня заявила про запобігання в Криму низки диверсій проти об’єктів інфраструктури і життєзабезпечення півострова і затримання "агента Служби безпеки України" Геннадія Лимешка.

Трохи згодом 15 серпня підконтрольний окупантам Київський районний суд Сімферополя ухвалив заарештувати на два місяці Лимешка.

У СБУ заявили, що російська ФСБ вдалася до чергової провокації, повідомивши про це затримання.

Як відомо, російські спецслужби раніше неодноразово заявляли про затримання в Криму нібито українських диверсантів.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Імперія «Совок»»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Природничі науки й релігію протиставляють одна одній лише люди, погано освічені як у першому, так і в другому”
П. Сабатьє, французький хімік, Нобелівська премія 1912 р.

 
Подорожуйте Україною комфортно і без обмежень!
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2026.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.