Аратта - На головну

13 травня 2025, вівторок

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- Гоголь, зупиняючись у німецьких готелях, підписувався як “Гоголь-українець”. Гоголя не любили в Росії, бо героїчною і красивою показував він Україну, а нерозумною і дикою Московщину. “Киньмо Московщину… Для кого ми працюємо?… Поїдемо до Києва, адже він наш, не їхній”, – писав він у листі до другого українця – Михайла Максимовича, видатного нашого вченого-природознавця, історика, філософа, фольклориста.
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Кібервійна. Антивірус “Касперського” допоміг Росії викрасти державні таємниці США

Світ навколо нас 5717 переглядів

Опубліковано - 6.10.2017 12:16 | Всі новини | Версія для друку

Кібервійна. Антивірус “Касперського” допоміг Росії викрасти державні таємниці США
Кібервійна. Антивірус “Касперського” допоміг Росії викрасти державні таємниці США
Американське видання The Wall Street Journal повідомляє, з посиланням на численні анонімні поінформовані джерела, що у 2015 році уряду Росії вдалося отримати дані про те, як США здобувають доступ до комп’ютерних мереж інших країн та захищаються від кібератак.

Дані було викрадено з домашнього комп’ютера співробітника-контрактника Агенства з національної безпеки. При цьому російські хакери скористались антивірусним програмним забезпеченням "Лабораторії Касперського", яке було встановлене на домашньому комп’ютері.

Стаття відзначає зокрема, що "файли (з чутливою інформацією) було ідентифіковано на комп’ютері завдяки програмному забезпеченню Kaspersky Lab, яке використовував контрактник агентства.

Подія мала місце у 2015 році, наголошують джерела видання.

"Даний випадок є першим знаним випадком, у якому, як вважається, програмне забезпечення "Лабораторії Касперського" було використано Росією для шпигування проти уряду США. У 2016 році дана компанія, яка продає програмне забезпечення у США, отримала прибуток у розмірі понад 500 мільйонів доларів на ринках Європи та Північної Америки, за інформацією Data Corp. За оцінками самої компанії, програмним забезпеченням "Касперського" користуються понад 400 мільйонів людей у всьому світі", - пише The Wall-Street Journal.

Прикметно, що співробітникам Агенства з національної безпеки ніколи не довзолялось використовати програме забезпечення "Касперського", а співробітник АНБ з власної волі працював над чутливими матеріалами у позаробочий час.

Компанія надала наступну заяву з даного приводу:

"Як приватна компанія, Kaspersky Lab не має неналежних зв’язків із будь-яким урядом, включно із урядом Росії, компанія ніколи не допомагала, і не буде допомагати будь-якому уряду світу з його зусиллями у сфері кібершпіонажу"
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Світ навколо нас»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Нація або спільнота людей, що не використовуватиме свій інтелект, уважається за тварин, котрі не мають інтелекту взагалі. Таких людей можна використовувати як робочу худобу або матеріал залежно від вибору чи уподобань”
Таємна доктрина так званої «Більдерберзької групи»

 
Відпочинок на схилах Дніпра
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.