Аратта - На головну

11 липня 2025, п`ятниця

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- серед найдавніших та найважливіших символів Великоднього яйця (писанки) є символ Сонця. Найпростішим зображенням Сонця є коло з промінням або без нього. На Великодніх яйцях, незалежно від релігії, що існують на Україні, також зображено восьмиконечну зірку, що в минулому була символом Сонця. Свастика (сварга, свастя), або як її називали “нерівний хрест” або “гусячі шийки”, в язичницькі часи була символом Сонця. В ті часи, вважалося, що яйце було талісманом, що мав значну силу, оскільки воно захищало власника від хвороб, невдач або злого ока. Символічна сила Великоднього яйця пояснювалася не лише тим, що воно захищало власника від злого, але й тим, що воно захищало людей та зберігало людський рід.
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Єврокомісія посилює боротьбу з фейковими новинами

Світ навколо нас 5224 перегляди

Опубліковано - 13.11.2017 19:34 | Всі новини | Версія для друку

Єврокомісія посилює боротьбу з фейковими новинами
Єврокомісія посилює боротьбу з фейковими новинами
Єврокомісія розпочала громадське обговорення проблеми фейкових новин та утворила “експертну групу високого рівня” за участю науковців, онлайн-платформ, ЗМІ та громадських організацій.

Європейська Комісія у понеділок, 13 листопада, зробила наступний крок у боротьбі з фейковими новинами, започаткувавши громадське обговорення цієї теми. Крім того, утворено "експертну групу високого рівня", до якої мають увійти науковці, онлайн-платформи, ЗМІ та громадські організації, повідомляє прес-служба Єврокомісії (ЄК).

"Ми живемо в еру, коли потік інформації та дезінформації став майже непереборним. Тому ми повинні дати нашим громадянам засоби відрізняти фейкові новини, збільшити довіру онлайн та упорядковувати інформацію, яку вони отримують", - заявив віце-президент ЄК Франс Тіммерманс.

"Ми повинні знайти збалансований підхід між свободою слова, плюралізмом ЗМІ та правом громадян на доступ до різнобічної та надійної інформації", - додав, своєю чергою, єврокомісар з питань єдиного цифрового ринку Андрус Ансіп.

ЄК запросила експертів подавати свої заявки на участь у цій групі високого рівня. Результатом обговорення теми боротьби з дезінформацією мають стати можливі заходи з покращення доступу до надійної та точної інформації.
Це вже не перший крок ЄС для боротьби з фейковими новинами. Так, у березні 2015 року було запущено Оперативну робочу групу зі стратегічних комунікацій (East Strategic Communication Task Force) з метою "ідентифікувати, аналізувати та звертати увагу на російські кампанії з дезінформації".
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Світ навколо нас»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Історія вчить лише тому, що вона ніколи нічому не навчила народи”
Георг Гегель

 
Знайди свою ГАРМОНІЮ!
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.