Аратта - На головну

12 липня 2025, субота

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- серед найдавніших та найважливіших символів Великоднього яйця (писанки) є символ Сонця. Найпростішим зображенням Сонця є коло з промінням або без нього. На Великодніх яйцях, незалежно від релігії, що існують на Україні, також зображено восьмиконечну зірку, що в минулому була символом Сонця. Свастика (сварга, свастя), або як її називали “нерівний хрест” або “гусячі шийки”, в язичницькі часи була символом Сонця. В ті часи, вважалося, що яйце було талісманом, що мав значну силу, оскільки воно захищало власника від хвороб, невдач або злого ока. Символічна сила Великоднього яйця пояснювалася не лише тим, що воно захищало власника від злого, але й тим, що воно захищало людей та зберігало людський рід.
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


В ООН зацікавилися політикою цензури у Цукерберга

Світ навколо нас 4631 перегляд

Опубліковано - 3.09.2018 13:48 | Всі новини | Версія для друку

В ООН зацікавилися політикою цензури у Цукерберга
В ООН зацікавилися політикою цензури у Цукерберга
Незалежна експертка при Раді ООН з прав людини Фінула Ні Алан написала листа засновнику соцмережі Facebook Маркові Цукербергу. В ньому вона висловила своє занепокоєння «надто широким визначенням поняття «тероризм» у політиці Facebook».

На думку Ні Алан, підхід соцмережі до протидії тероризму в нинішньому вигляді може зокрема вдарити й по свободі висловлення думки.

У листі Ні Алан, Спеціальна доповідачка з питань промоції та захисту прав людини при Раді ООН, цитує визначення тероризму, які опублікували самі представники соцмережі у квітні 2018 року: «будь-яка неурядова організація, залучена до навмисних актів насильства проти осіб або майна, щоб залякати цивільне населення, уряд або міжнародні організації задля досягнення політичних, релігійних або ідеологічних цілей».

Ні Алан вважає, що таке визначення є недостатньо точним для автоматичного виявлення терористичних повідомлень і може призвести до «дискримінаційної імплементації, надмірної цензури та довільної відмови в доступі та використанні послуг Facebook».

На думку представниці ООН, подібне становище є загрозливим з огляду на кількість держав, уряди яких хотіли б таврувати будь-яке інакомислення як прояви тероризму.

Крім того, Ні Алан звертає увагу на те, що подібне визначення суперечить міжнародному гуманітарному праву. На її думку, воно трактує всі неурядові збройні формування, що беруть участь у не міжнародних військових конфліктах, як терористичні, навіть якщо такі групи не порушують міжнародного гуманітарного права.

У висновку Ні Алан запропонувала Цукербергу переглянути свою політику, врахувавши низку міжнародних документів, та конкретизувати правила.

Також вона закликала його пересвідчитися, що компанія має прозорі інструменти, за допомогою яких користувачі можуть оскаржити блокування доступу до соцмережі.

В липні 2018 року стало відомо, що Facebook можуть оштрафувати на суму понад 660 тисяч доларів США через співпрацю з компанією Cambridge Analytica, після якої стався витік даних користувачів.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Світ навколо нас»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Ваша так звана релігія діє як опій: вона заманює і приглушує болі замість того, щоб надати сили”
Новаліс

 
Реклама на порталі
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.