Аратта - На головну

12 липня 2025, субота

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- гетьман Петро Дорошенко останні двадцять років свого довгого й бурхливого життя прожив у почесному засланні в Росії. Був Вятським воєводою. Отримав від російського царя в маленькому містечку Яропольче (Волоколамський повіт поблизу Москви) помістя - 1000 дворів і пенсію в 1000 карбованців. Там же він і помер 9 листопада 1698 року, де і був похований. Був тричі одружений, мав двох дочок і трьох синів. Його правнучкою, по лінії останнього шлюбу з Агафією Єропкиною, була .... дружина Олександра Пушкіна – Наталя Гончарова...
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Google, Facebook та інші інтернет-компанії допоможуть ЄС боротися з «фейками»

Світ навколо нас 4794 перегляди

Опубліковано - 26.09.2018 18:47 | Всі новини | Версія для друку

Google, Facebook та інші інтернет-компанії допоможуть ЄС боротися з «фейками»
Google, Facebook та інші інтернет-компанії допоможуть ЄС боротися з «фейками»
Світові лідери інтернету, зокрема Google, Facebook, Twitter та Mozilla, ухвалили рішення спільно діяти та інвестувати в технології, які дозволять боротися із розповсюдженням дезінформації та «фейків» у мережі Євросоюзу.

Це підтвердила в інтерв’ю Радіо Свобода 26 вересня єврокомісар із цифрової економіки Марія Ґабріель.

Компанії взяли на себе зобов’язання діяти в межах нового щойно уваленого «кодексу поведінки» для боротьби з дезінформацією в інтернеті, особливо з огляду на підготовку до європейських виборів 2019 року.

Коментуючи публікацію цього «кодексу», єврокомісар заявила, що ЄС намагається особливо акцентувати увагу на прозорості спонсорів контенту, зокрема, публічної реклами, наданні споживачам можливість сигналізувати про неправдиву інформацію та обмеженні можливостей ініціаторів дезінформації.

«Традиційні мас-медіа та європейські суспільства нині постали перед викликом поширення дезінформації. Те, що нині опублікований «кодекс поведінки», є першим випадком у світі, коли на нашу вимогу компанії погодились на безліч саморегулюючих стандартів боротьби з дезінформацією у всьому світі на добровільній основі», – пояснила єврокомісар, зауваживши, що тепер протягом двох тижнів Єврокомісією будуть проаналізовані «всі пункти та додатки» цього документа і за необхідності представлені «додаткові напрямки роботи».

Коментуючи, те, як зусилля ЄС у боротьбі із дезінформацією можуть стати прикладом для таких держав, як Україна, Марія Ґабріель каже, що «я не хотіла б щоб одне дерево ховало за собою цілий ліс. Це проблема кожного, всієї Європи, тож саме у цьому напрямку я намагатимуся продовжувати свої дії».

У квітні цього року Єврокомісія, на тлі тиску з боку держав ЄС та США, де через соцмережі впливали на вибори й референдум щодо виходу Британії зі співдружності, закликала світові веб-платформи та соцмережі розробити план боротьби із поширенням «фейків» та сприяти зниженню рівня дезінформування.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Світ навколо нас»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Нація або спільнота людей, що не використовуватиме свій інтелект, уважається за тварин, котрі не мають інтелекту взагалі. Таких людей можна використовувати як робочу худобу або матеріал залежно від вибору чи уподобань”
Таємна доктрина так званої «Більдерберзької групи»

 
Подорожуйте Україною комфортно і без обмежень!
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.