Аратта - На головну

7 липня 2025, понеділок

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- серед найдавніших та найважливіших символів Великоднього яйця (писанки) є символ Сонця. Найпростішим зображенням Сонця є коло з промінням або без нього. На Великодніх яйцях, незалежно від релігії, що існують на Україні, також зображено восьмиконечну зірку, що в минулому була символом Сонця. Свастика (сварга, свастя), або як її називали “нерівний хрест” або “гусячі шийки”, в язичницькі часи була символом Сонця. В ті часи, вважалося, що яйце було талісманом, що мав значну силу, оскільки воно захищало власника від хвороб, невдач або злого ока. Символічна сила Великоднього яйця пояснювалася не лише тим, що воно захищало власника від злого, але й тим, що воно захищало людей та зберігало людський рід.
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Казка про вовка та ягня або як у дитячого журналу “Соняшник” забирають приміщення

Кримінал Регіон: м.Київ 15592 перегляди

Опубліковано - 3.06.2006 20:19 | Всі новини | Версія для друку

Ліворуч -Леся Воронина, праворуч - Тетяна Щербаченко
Ліворуч -Леся Воронина, праворуч - Тетяна Щербаченко
2 червня в Українському домі, де третій день тривав Перший Київський дитячий книжковий ярмарок, відбулася прес-конференція “Чи матиме “Соняшник” дах над головою”. В ній взяли участь головний редактор українського дитячого журналу “Соняшник” Леся Воронина, її заступник Тетяна Щербаченко, заступник генерального директора видавництва “Київська Русь” Максим Цугунов і співачка Росава.

Вони розповіли майже детективну історію про виселення на вулицю “Соняшника”. Тому що редакція українського дитячого журналу мала нещастя ділити приміщення з великою комерційною структурою, яка приватизувала будинок, але дитячий журнал, маючи договір оренди, як кістка в горлі, стояла на заваді. Та ще яке приміщення! У нежилому будинку № 37/14 на вулиці Воровського/Гоголівській.

Редакція журналу “Соняшник” орендувало це приміщення ще до того, як там з’явилося АТЗТ “ЗовнішЕкспоБізнес”. За декілька місяців до закінчився терміну дії договору оренди приміщення в згаданому будинку редакція звернулася до Головного управління комунальної власності м. Києва про продовження терміну дії договору оренди. Але, як можна здогадатися, коли йдеться про нерухомість в центрі міста і “грошовитого клієнта”, рішенням Київської міської ради від 27.10.2005 р. “Соняшнику” було відмовлено в цьому.

Заступник начальника Головного управління комунальної власності О. Копил повідомив, що відповідні підрозділи Київської міської держадміністрації шукають приміщення для переселення редакції дитячого журналу “Соняшник”, а переселення матиме місце за умови погодження з редакцією журналу. Крім того, редакції гарантувалося право користуватися приміщенням без будь-яких обмежень до моменту переселення.

Право гарантувалося, але чи виконувалося? Працівники редакції відчували постійний тиск з боку АТЗТ “ЗовнішЕкспоБізнес”. Для них навіть замикали спільні раніше туалети в спільному раніше коридорі. Завдячуючи такому “приємному сусідству”, Леся Воронина побувала в кардіологічному відділенні на стаціонарному лікуванні.

Але світ не без добрих людей. На допомогу “Соняшнику” прийшло потужне видавництво “Київська Русь”. Вони допомогли юристами, які розібралися в ситуації, що склалася, і виявили відверту брехню київських чиновників, неіснуючі рішення і те, що російською мовою називається “беспредел”, коли треба або відробити вже отримані хабарі, або отримати їх “по факту виконаних робіт”, догодивши платоспроможним клієнтам. Між іншим, дружина керівника АТЗТ “ЗовнішЕкспоБізнес” довгий час працювала з колишнім Київським мером О.О. Омельченком в КМДА.

Довідка про український дитячий журнал “Соняшник”: він ровесник Незалежності України – заснований 1991 року. Він знайомить своїх юних читачів з історією і традиціями рідної землі, кращими мистецькими зразками залучає малят до світу сучасної літератури та культури, збагачує світогляд і спонукає до власної творчості.

Автори “Соняшника” – і відомі, і зовсім молоді письменники, журналісти, художники-графіки. Часопис має оригінальне обличчя, не мавпуючи американські мультяшні образи, а створюючи власні разом з талановитими українськими художниками.

Обличчя “Соняшника” завжди повернуте до дітей!
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Кримінал»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Справедливість без сили і сила без справедливості - обидві потворні”
Жозеф Жубер

 
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.