Аратта - На головну

7 квітня 2025, понеділок

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- в містечку Бердичів (Житомирська область) в костьолі Святої Варвари 14 березня 1850 року місцева красуня Евеліна Ганська була повінчана з Оноре де Бальзаком. В цьому ж містечку тривалий час жив Фредерік Шопен, окрім написання музики, він також керував роботами по реставрації тамтешнього органу...
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Кібервійна. Підозрюваний у крадіжці даних німецьких політиків каже, що діяв сам

Світ навколо нас 3889 переглядів

Опубліковано - 8.01.2019 19:09 | Всі новини | Версія для друку

Кібервійна. Підозрюваний у крадіжці даних німецьких політиків каже, що діяв сам
Кібервійна. Підозрюваний у крадіжці даних німецьких політиків каже, що діяв сам
20-річний хлопець самотужки викрав та оприлюднив дані сотень німецьких політиків та відомих осіб, повідомляють у відомстві з кримінальних справ. Він зробив це внаслідок роздратування їхніми заявами.

Підозрюваний у крадіжці та оприлюдненні особистих даних сотень німецьких політиків та публічних осіб діяв без сторонньої допомоги. Про це у вівторок, 8 січня, заявили представники Федерального відомства з кримінальних справ (BKA). Як повідомлялось раніше, 20-річний підозрюваний був затриманий 6 січня.

Слідчі також не знайшли жодних ознак участі інших осіб у витоку даних. "Під час допиту затриманий заявив, що діяв самостійно під час викрадення даних та несанкціонованого їх розміщення", - повідомили у відомстві.

За даними слідчих, 20-річний хакер розповів, що зробив це, оскільки був роздратований заявами політиків та журналістів. Комп’ютер та носії даних юнака, які було вилучені з його квартири під час обшуку, зараз досліджуються. Ввечері 7 січня його звільнили через відсутність підстав для тримання під вартою.

Про масовий витік даних німецьких політиків стало відомо 4 січня. Зокрема, були опубліковані особисті дані відомих німців: їхні номери телефонів, дані кредитних карт, адреси, особисті та внутрішньопартійні документи, як от дані паспортів і рахунків, листи, запрошення, заявки на відвідування партійних з’їздів і навіть вміст чатів депутатів всіх партій, представлених у Бундестазі, а також депутатів земельних ландтагів, німецьких членів Європарламенту і політиків комунального рівня.

Серед відомих політиків, які, ймовірно, стали жертвами такої акції, - канцлерка ФРН Анґела Меркель (Angela Merkel), федеральний президент Німеччини Франк-Вальтер Штайнмаєр (Frank-Walter Steinmeier) та екс-голова СДПН Зіґмар Ґабріель (Sigmar Gabriel).
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Світ навколо нас»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Вони вважають життя наше забавою і житіє прибутковою торгівлею, бо кажуть, то повинно ж звідкілясь мати прибуток, бодай із зла”
Біблія

 
Реклама на порталі
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.