Аратта - На головну

7 квітня 2025, понеділок

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- серед найдавніших та найважливіших символів Великоднього яйця (писанки) є символ Сонця. Найпростішим зображенням Сонця є коло з промінням або без нього. На Великодніх яйцях, незалежно від релігії, що існують на Україні, також зображено восьмиконечну зірку, що в минулому була символом Сонця. Свастика (сварга, свастя), або як її називали “нерівний хрест” або “гусячі шийки”, в язичницькі часи була символом Сонця. В ті часи, вважалося, що яйце було талісманом, що мав значну силу, оскільки воно захищало власника від хвороб, невдач або злого ока. Символічна сила Великоднього яйця пояснювалася не лише тим, що воно захищало власника від злого, але й тим, що воно захищало людей та зберігало людський рід.
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Російські військові повинні забратись геть з Венесуели

Світ навколо нас 3983 перегляди

Опубліковано - 28.03.2019 09:50 | Всі новини | Версія для друку

Президент США Дональд Трамп зустрічається з Фабіаною Розалес, дружиною лідера опозиції у Венесуелі Хуана Гуайдо
Президент США Дональд Трамп зустрічається з Фабіаною Розалес, дружиною лідера опозиції у Венесуелі Хуана Гуайдо
Президент США Дональд Трамп заявив, що Росія “повинна забратись геть” з Венесуели після нещодавнього прибуття російських військових до цієї країни.

"Всі варіанти відкриті", - декілька разів повторив Трамп у середу, відповідаючи на запитання, чи готові Сполучені Штати відправити військових до Венесуели, щоб прибрати з країни росіян.

"Росія має забратись геть", - коротко заявив Трамп і попросив журналістів про наступне питання до нього.

Трамп додав, що Москва добре знає позицію США.Трамп виступив перед журналістами у Білому домі разом з Фабіаною Розалес, дружиною лідера опозиції Венесуели і самопроголошеного тимчасового президентома Хуана Ґуайдо.

Раніше ЗМІ повідомили, що до аеропорту Каракаса у Венесуелі прибули 2 військових літаки Росії із майже 100 військових. До групи також входить представник Міноборони Росії.

Росія є провідним міжнародним кредитором та опорою режиму Мадуро у Венесуелі.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Світ навколо нас»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Тільки люди розумом убогі, особливо недоумки та ідіоти, позбавлені національних прикмет”
Арсен Річі

 
Відпочинок на схилах Дніпра
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.