Аратта - На головну

10 квітня 2025, четвер

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- найдовший духовий музичний інструмент в світі - це трембіта, — конічна дерев’яна труба без бокових отворів. ЇЇ довжина може досягати чотирьох метрів. Діапазон трембіти — дві з половиною октави. Її звуки чутно більш ніж за десять кілометрів. Цей традиційний для жителів українських Карпат інструмент і досі використовується. Трембітарі сповіщають горян про важливі події. Якщо Ви включите до програми своєї подорожі один з фестивалів краю, то обов’язково познайомитеся з незвичайним інструментом.
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


За п’ять років ФРН та ЄС надали Україні допомогу на понад 16 мільярдів євро

Економіка 5147 переглядів

Опубліковано - 26.09.2019 13:21 | Всі новини | Версія для друку

За п’ять років ФРН та ЄС надали Україні допомогу на понад 16 мільярдів євро
За п’ять років ФРН та ЄС надали Україні допомогу на понад 16 мільярдів євро
Попри закиди президента США Дональда Трампа, німецький уряд з початку конфлікту на Донбасі надав Київу допомогу на 1,4 мільярда євро. Євросоюз спрямував на підтримку України понад 15 мільярдів євро.

З початку конфлікту на Сході України Німеччина надала Києву фінансову допомогу розміром майже 1,4 мільярда євро, повідомила в четвер, 26 вересня, інформаційна агенція dpa з посиланням на дані уряду ФРН. Зокрема, лише на співпрацю в галузі розвитку з 2014 року було направлено 544 мільйони євро.

Окрім того, розмір гуманітарної допомоги Україні від німецького уряду склав 110 мільйонів євро, також ФРН надала кредити на загальну суму 500 мільйонів євро. Ще 25 мільйонів євро були витрачені на заходи щодо стабілізації ситуації, в тому числі моніторинг конфлікту на Донбасі. Згідно з оновленими даними Організації економічного співробітництва і розвитку (ОЕСР), Німеччина є третім за величиною донором України після Євросоюзу і США.

У Брюсселі, своєю чергою, також заявили про значну підтримку, яка була надана Україні. Зокрема, з 2014 року Євросоюз і європейські фінансові інститути спрямували понад 15 мільярдів євро у вигляді грантів і позик для підтримки процесу реформ в Україні з чіткими умовами для подальшого прогресу, йдеться у повідомленні зовнішньополітичної служби ЄС, оприлюдненому 24 вересня.

Нагадаємо, що президент США Дональд Трамп 25 вересня закликав низку країн ЄС, зокрема Німеччину та Францію, збільшити розмір їхньої допомоги Україні. А під час телефонної розмови з президентом України Володимиром Зеленським в липні цього року Трамп критикував Берлін, наголосивши, що влада ФРН нічого не робить для Києва.

"Ми багато робимо для України, витрачаємо багато зусиль і часу. Набагато більше, ніж європейські країни; вони повинні допомагати вам більше. Німеччина не робить для вас майже нічого (...) Анґела Меркель говорить про Україну, але нічого не робить", - сказав Трамп у розмові з Зеленським, йдеться у стенограмі їхньої бесіди.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Економіка»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Розум може підказати, чого слід уникати, і тільки серце промовляє, що слід робити”
Жозеф Жубер

 
Знайди свою ГАРМОНІЮ!
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.