Аратта - На головну

9 січня 2026, п`ятниця

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- Київ був найбільшим містом Європи у ХІ сторіччі, в п’ятдесят разів більшим за Лондон, в десять – за Париж. Досяг свого розквіту за Ярослава Мудрого (1010-1054 н.е.), який поріднився з королівськими родинами Франції, Норвегії, Румунії та Польщі. Німецький церковний діяч XІ століття єпископ із Саксонії Титмар Мерзебурзький у своїй «Хроніці» у 1012 - 1018 роках, характеризує Київ як «велике місто, у якому більш 400 церков, 8 ринків, незліченна кількість жителів». На початку ХІ століття теперішня столиця України мала 50 тисяч населення. Для порівняння, у Лондоні на той час мешкало 20 тисяч жителів. Німецький хроніст XІ століття Адам Бременський називав Київ «суперником костянтинопільського скіпетра, найчарівнішої прикраси Греції».
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Усі великі конфлікти на пострадянському просторі пов’язані з Кремлем

Політика 2983 перегляди

Опубліковано - 22.07.2020 18:04 | Всі новини | Версія для друку

Усі великі конфлікти на пострадянському просторі пов’язані з Кремлем
Усі великі конфлікти на пострадянському просторі пов’язані з Кремлем
Корені усіх великих конфліктів на території колишнього СРСР – у Молдові, Грузії та Україні – лежать в агресивній зовнішній політиці Кремля.

На цьому наголосив міністр оборони України Андрій Таран під час онлайн-засідання Форуму безпекового співробітництва (ФБС) ОБСЄ у середу, яке стало заключним у рамках Українського головування у ФБС, повідомляє власний кореспондент Укрінформу.

"Зараз вже зрозуміло, що усі великі конфлікти на пострадянській території – у Молдові, Грузії та Україні – як ланки єдиного ланцюга, один веде до іншого, але їх корені криються в агресивній зовнішній політиці Кремля", - заявив Таран.

Він вказав на те, що безпекова ситуація у регіоні ОБСЄ була серед ключових тем Українського головування у ФБС, яке тривало з квітня по липень.

“Російська агресія проти України залишається головним питанням нашої національної та регіональної безпеки. Наша країна знаходиться у стані війни з 2014 року, борючись як держава за відновлення свого суверенітету та територіальної цілісності у межах міжнародно визнаних кордонів", - наголосив очільник українського МО.

Саме тому політико-військові аспекти конфлікту між Росією та Україною залишалися в центрі уваги ФБС під час Українського головування.

"Підступне вбивство українського військового медика на Донбасі 13 липня - лише черговий приклад того, як важливо докласти усіх зусиль для стримування подальшої ескалації конфлікту та забезпечення міжнародного гуманітарного права", - заявив Таран.

Міністр зазначив, що під час свого головування Україна ділилася своїм досвідом у відбитті іноземної агресії в різних її проявах, зберігаючи при цьому актуальність обговорюваних тем для держав-учасниць ОБСЄ.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Політика»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Майбутнє відкидає свою тінь назад”
Іоганн Гете

 
Подорожуйте Україною комфортно і без обмежень!
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2026.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.