Аратта - На головну

5 квітня 2025, субота

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- Київ був найбільшим містом Європи у ХІ сторіччі, в п’ятдесят разів більшим за Лондон, в десять – за Париж. Досяг свого розквіту за Ярослава Мудрого (1010-1054 н.е.), який поріднився з королівськими родинами Франції, Норвегії, Румунії та Польщі. Німецький церковний діяч XІ століття єпископ із Саксонії Титмар Мерзебурзький у своїй «Хроніці» у 1012 - 1018 роках, характеризує Київ як «велике місто, у якому більш 400 церков, 8 ринків, незліченна кількість жителів». На початку ХІ століття теперішня столиця України мала 50 тисяч населення. Для порівняння, у Лондоні на той час мешкало 20 тисяч жителів. Німецький хроніст XІ століття Адам Бременський називав Київ «суперником костянтинопільського скіпетра, найчарівнішої прикраси Греції».
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Кібервійна. Facebook усунув російську кампанію спрямовану на Україну, Сирію та застеріг від спроб РФ «хакнути і вкинути» інформацію перед виборами США

Світ навколо нас 1990 переглядів

Опубліковано - 25.09.2020 19:31 | Всі новини | Версія для друку

Кібервійна. Facebook усунув російську кампанію спрямовану на Україну, Сирію та застеріг від спроб РФ «хакнути і вкинути» інформацію перед виборами США
Кібервійна. Facebook усунув російську кампанію спрямовану на Україну, Сирію та застеріг від спроб РФ «хакнути і вкинути» інформацію перед виборами США
В своїй заяві в четвер компанія Facebook повідомила про усунення скоординованої діяльності, яку росіяни проводили у Facebook, і яка була спрямована в основному на Україну та Сирію.

Соцмережа також видала попередження про зловмисні тактики, до яких може вдатись Росія для того, щоб вплинути на вибори у США.

Facebook усунув 214 користувачів соцмережі, 35 сторінок, 18 груп та 34 акаунти Instagram за «порушення нашої стратегії протидії урядовому втручанню, що являє собою координовану неавтентичну поведінку від імені іноземної, або урядової структури. Ця діяльність походила з Росії і в основному зосереджувалась на Сирії та Україні, а також меншою мірою на Туреччині, Японії, Вірменії, Грузії, Білорусі та Молдові. Незначна частина цієї діяльності фокусувалась на Великій Британії та США», - йдеться в повідомленні.

«Хоча ті, хто стоять за цією діяльністю, вживали кроків, щоб приховати свої персони та координацію, наше розслідування пов‘язало ці кластери з російськими військовими, включаючи військові розвідувальні управління», - заявив голова Facebook з питань безпеки Нетеніель Глейхер.

Тактика «хакнути і вкинути» включає крадіжку інформації, можливе маніпулювання нею, а потім розміщення її в соцмережах у стратегічно важливий час, щоб вплинути на громадські настрої, йдеться у заяві Глейхера. «Це одна із загроз, якій ми приділяємо особливу увагу і яка нас особливо непокоїть перед листопадовими виборами у США», - заявив Глейхер.

Хоча такі дії не виявлено у мережах, які компанія усунула цього разу, «Вони пов‘язані з діячами, дотичними до втручання до виборів США в минулому», заявили в компанії.

У Twitter заявили, що усунули дві мережі акаунтів, які компанія пов‘язала з російськими структурами.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Світ навколо нас»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Відберіть у народу все, і все він може повернути, але відберіть мову, і він ніколи її більше не створить... Нову батьківщину може створити народ, але мову - ніколи; вмерла мова в устах народу - вмер і народ...”
Костянтин Ушинський

 
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.