Аратта - На головну

11 травня 2025, неділя

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- першою Українською конституцією вважається документ «Пакти і Конституція прав і вольностей запорозького війська», складений гетьманом Пилипом Орликом у 1710 році. Історики мають різні думки щодо того, чи був цей документ Конституцією у сучасному розумінні цього слова або прогресивним твором, який випередив свій час, адже перші Конституції в Європі і США з’явилися лише за сімдесят років потому. Реальної сили Конституція Пилипа Орлика так і не набула, оскільки складалася вона на чужині та її укладачі не мали змоги повернутися в країну. Але в історії вона залишилася як оригінальна правова пам’ятка, яка вперше в Європі обгрунтовує можливість існування парламентської демократичної республіки.
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Звіт Євросоюзу щодо України вказав на загрози останніх рішень КСУ

Політика 1563 перегляди

Опубліковано - 1.12.2020 17:53 | Всі новини | Версія для друку

Звіт Євросоюзу щодо України вказав на загрози останніх рішень КСУ
Звіт Євросоюзу щодо України вказав на загрози останніх рішень КСУ
ЄС опублікував річний звіт щодо імплементації угоди про асоціацію з Україною. У ньому він вказав на досягнення у боротьбі з корупцією, але наголосив, що останні рішення КСУ ставлять їх під загрозу.

Євросоюз опублікував звіт щодо імплементації Угоди про асоціацію між Україною та ЄС за останній рік. У ньому зокрема вказується на те, що останні рішення Конституційного суду України (КСУ) поставили під загрозу досягнення у боротьбі з корупцією в Україні. Звіт опублікувала у вівторок, 1 грудня, пресслужба Єврокомісії.

"Незважаючи на дестабілізаційні дії Росії, конфлікт на Сході та пандемію коронавірусу, Україна продовжила здійснювати прогрес на шляху реформ. Критично важливо, щоб політичне керівництво України продовжило ці зусилля та зробило реформи незворотними, передусім у питанні верховенства права. Український народ очікує цього", - заявив верховний представник ЄС з зовнішньої та безпекової політики Жозеп Боррель.

"ЄС продовжить підтримувати Україну у впровадженні реформ, щоб цілковито імплементувати угоду про асоціацію та скористатися її перевагами, а також пом’якшити негативний вплив коронакризи (…) Наша спільна ціль - підтримати стратегічну орієнтацію України на тіснішу інтеграцію з ЄС", - додав єврокомісар з сусідства та розширення Олівер Варгеї.

У пресслужбі вказали на позитивні здобутки у сфері верховенства права та боротьба з корупцією. Ідеться зокрема про перші рішення Вищого антикорупційного суду України, а також покращення співпраці між Національним антикорупційним бюро (НАБУ) та Спеціалізованою антикорупційною прокуратурою (САП). "Але кількість засуджень у розслідуваннях корупції залишається поки низькою. Водночас, останні рішення КСУ поставили під питання досягнення країни у боротьбі з корупцією, а також підтвердили те, що успішна судова реформа є життєво важливою", - зазначили в пресслужбі Єврокомісії.

Такі звіти ЄС публікує щорічно. Документ стане основою для Ради асоціації Україна-ЄС, яка пройде 8 грудня. Євросоюз представлятиме Боррель, Україну - прем’єр Денис Шмигаль. Через пандемію коронавірусу це засідання відбудеться у відеоформаті й тому не буде формальним засіданням Ради асоціації.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Політика»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Якщо народ позбавити його історії, то через покоління він перетвориться на натовп, а ще через покоління ним можна буде управляти ”
Йозеф Геббельс

 
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.