Аратта - На головну

4 квітня 2025, п`ятниця

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- передтечею кінотворчості італійськіх неореалістів була стрічка, знята українською кіностудією. Цією кінострічкою фахівці вважають фільм Марка Донського “Веселка” (1943 рік) за однойменною повістю Ванди Василевської. Фільм був знятий на київській кіностудії, яка в роки Другої світової війни була евакуйована в Середню Азію. Він розповідає про українське село під час війни. Президент Рузвельт, переглянувши фільм, надіслав режисерові телеграму з подякою, а у 1944 році картина була відзначена Асоціацією кіно і радіо США.
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


ЄС вважає, що Росія хоче інтегрувати території на Донбасі

Світ навколо нас 2144 перегляди

Опубліковано - 13.05.2021 14:29 | Всі новини | Версія для друку

ЄС вважає, що Росія хоче інтегрувати території на Донбасі
ЄС вважає, що Росія хоче інтегрувати території на Донбасі
Організовуючи нелегітимні вибори та роздаючи свої паспорти, Росія намагається де-факто інтегрувати до свого складу непідконтрольні Києву території на Донбасі, вважають у ЄС, як повідомляє Bloomberg.

Росія намагається "де-факто інтегрувати" частину території Східної України, йдеться у внутрішньому документі Євросоюзу, поширеному між країнами-членами ЄС, повідомило в середу, 12 травня, агентство Bloomberg.

Згідно з документом, "на фактичну інтеграцію непідконтрольних уряду України територій до складу Росі" спрямовані такі кроки Кремля, як організація нелегітимних виборів та роздача паспортів РФ жителям цих територій.

Як ЄС може підтримати Україну

У документі Євросоюзу перераховані можливі заходи, завдяки яким Україна може посилити свою стійкість щодо російської агресії. Як вказує агентство, ЄС міг би підтримати Україну у протидії "гібридним загрозам, зокрема, кіберзагрозам та дезінформації", а також у вакцинації від коронавірусу та у зміцненні енергетичної безпеки з метою зменшення енергетичної залежності України від Росії.

Також документ пропонує вдосконалити кроки щодо невизнання паспортів РФ, виданих жителям анексованого Криму та непідконтрольних Києву частин Донбасу, та вивчити питання можливої участі України в деяких проєктах ЄС у сфері безпеки, зазначає агентство.

За даними Bloomberg, серед представників країн-членів ЄС не було єдності під час обговорення цього документа. Одна група підтримала пропозиції, тоді як інша вказала на недостатню увагу до реформ, які має провести Україна, зокрема, антикорупційних. Також критики вказали, що співпраця у сфері безпеки потребує подальших консультацій між членами ЄС.

Росія не поспішає відводити війська

Як повідомив 12 травня міністр оборони України Андрій Таран, Росія не поспішає виконувати свої обіцянки щодо відведення військ від кордону України. Таран зазначив, що наразі відведена Росією кількість військ становить близько чотирьох тисяч військовослужбовців.

За даними Вашингтона, Брюсселя та Києва, загалом РФ у квітні зосередила біля кордонів України та в анексованому Криму понад 100 тисяч військових.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Світ навколо нас»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Чудо не суперечить законам природи - воно суперечить нашим уявленням про неї ”
Блаженний Августин

 
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.