Аратта - На головну

8 липня 2025, вівторок

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- свій шлях до Місяця радянський «Луноход» розпочав в Україні. Для підготовки команди, що ним керувала, та для випробовувань самого апарата в кримських горах під Сімферополем було створено спеціальний «місяцедром». У 70-х на Місяць було запущено всього два «трактори» — «Луноход-1» та «Луноход-2». Під час виконання місячної місії «трактористи» теж знаходилися в Криму — у центрі керування в селищі Шкільне. Пізніше зі Шкільного керували роботою космічних кораблів «Союз», брали участь у здійсненні першої міжнародної стиковки «Союз»-«Аполон», відстежували перший, і єдиний, політ радянського «човника» «Буран». Після проголошення незалежності України центр у Криму було майже повністю знищено...
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Ситуація на фронті: з початком тижня інтенсивність атак росіян поновилася

Війна з Росією (АТО) 1985 переглядів

Опубліковано - 17.05.2021 11:02 | Всі новини | Версія для друку

Ситуація на фронті: з початком тижня інтенсивність атак росіян поновилася
Ситуація на фронті: з початком тижня інтенсивність атак росіян поновилася
Протягом минулої доби, 16 травня, в районі проведення операції Об’єднаних сил, збройні формування Російської Федерації 15 разів порушували режим припинення вогню.

Про це повідомив пресцентр штабу ООС.

Біля НОВОСЕЛІВКИ російські найманці відкривали вогонь із мінометів 82-го калібру, а у передмісті ВОДЯНОГО – противник двічі відкривав вогонь з мінометів цього ж калібру та гранатометів різних систем.

У напрямку КАТЕРИНІВКИ окупанти здійснили обстріли позицій українських захисників з реактивних піхотних вогнеметів, ручних протитанкових гранатометів та стрілецької зброї.

Поблизу населеного пункту НОВОТОШКІВСЬКЕ ворог чотири рази обстрілював наші позиції з гранатометів різних систем та стрілецької зброї.

Двічі з великокаліберних кулеметів, автоматичних станкових та станкових протитанкових гранатометів противник відкривав вогонь неподалік населеного пункту ЛУГАНСЬКЕ.

Поблизу ПІСКІВ у бік позицій наших захисників російські окупанти здійснили обстріл із ручних протитанкових гранатометів, а біля населеного пункту ТРОЇЦЬКЕ – ще й з великокаліберних кулеметів.

В районі СТАРОГНАТІВКИ противник двічі вів вогонь з автоматичних станкових гранатометів, а біля ПРИЧЕПИЛІВКИ – ще й великокаліберних кулеметів, стрілецької зброї, ручних протитанкових та підствольних гранатометів.

Про всі факти порушень українська сторона СЦКК оперативно повідомила СММ ОБСЄ.

На обстріли противника наші захисники відкривали вогонь у відповідь.

За минулу добу бойових втрат серед наших воїнів немає.

Станом на 7 годину ранку, 17 травня, з боку російсько-окупаційних військ зафіксовано одне порушення режиму припинення вогню.

Окупанти вели вогонь неподалік ПРИЧЕПИЛІВКИ зі станкових протитанкових, автоматичних станкових гранатометів, великокаліберних кулеметів та стрілецької зброї.

За поточну добу бойових втрат серед наших воїнів немає.

Українські військовослужбовці й надалі контролюють ситуацію в районі проведення операції Об’єднаних сил.

Слава Україні!


Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Війна з Росією (АТО)»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Історія вчить лише тому, що вона ніколи нічому не навчила народи”
Георг Гегель

 
Відпочинок на схилах Дніпра
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.