Аратта - На головну

9 квітня 2025, середа

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- в місті Батурин (Чернігівська область) 5 листопада 1702 року у генерального писаря Пилипа Орлика народився син Григор. Згодом вони будуть змушені покинути Україну. Пилип Орлик буде гетьманувати понад тридцять років, але більша частина його гетьманства пройде в еміграції. Григор Орлик стане визначним державним і військовим діячем Франції, генералом і довіреною особою короля Людовіка XV, отримає графський титул і велику кількість європейських нагород. В 1747 році Г.Орлик одружиться на Луїзі-Олені де Брюн де Дентельвіль і стане володарем значних земель у Франції. Під Парижем він буде мати замок. В середині ХХ ст. на землях, що колись належали Григору Орлику буде побудований міжнародний аеропорт “Орлі”...
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Російські війська скоїли черговий злочин

Війна з Росією (АТО) 1402 перегляди

Опубліковано - 11.08.2021 13:59 | Всі новини | Версія для друку

Російські війська скоїли черговий злочин
Російські війська скоїли черговий злочин
Збройні формування Російської Федерації продовжують цинічно обстрілювати населені пункти, які знаходяться поблизу лінії розмежування.

Українська сторона СЦКК повідомляє про чергові зухвалі обстріли з боку ЗФ РФ населених пунктів на підконтрольній уряду України території із застосуванням озброєння, забороненого Мінськими угодами.

Сьогодні, 11 серпня, російсько-окупаційні війська здійснили обстріл цивільної інфраструктури населеного пункту Новоселівка Друга.

Окупанти стріляли із заборонених Мінськими домовленостями артилерійських систем калібру 122-мм.
Внаслідок обстрілу постраждало кілька приватних осель місцевих мешканців. Вибухами пошкоджені прилеглі домогосподарства.

Внаслідок обстрілу загинув місцевий мешканець 1935-го року народження.

Про зазначене повідомлено СММ ОБСЄ. За даним фактом порушене кримінальне провадження.

11 серпня поточного року близько четвертої години ранку кремлівські найманці зі сторони окупованого населеного пункту Трудівське здійснили обстріл околиць населеного пункту Новомихайлівка Донецької області, застосувавши артилерійські системи калібру 122 мм.

Всього окупантами було випущено понад 24 снаряди, внаслідок чого було пошкоджено територію ферми та лінію електропередач, що призвело до знеструмлення населених пунктів Тарамчук, Славне, Солодке, Новомихайлівка.

Також у зв’язку із пошкодженням лінії електоропередач без водопостачання залишився населений пункт Новомихайлівка.

Окупанти свідомо вдаються до провокативних обстрілів, збільшуючи кількість порушень із застосуванням забороненого озброєння.

Такі дії окупантів свідчать про небажання ЗФ РФ виконувати Мінські домовленості та дотримуватись всеосяжного режиму припинення вогню.

Всі вказані порушення ЗФ РФ зафіксовані та задокументовані українською стороною СЦКК та передані до СММ ОБСЄ і органів досудового розслідування України й стануть черговим свідоцтвом злочинів окупантів на українській землі.

Систематичні обстріли мирних населених пунктів із забороненої зброї, свідчать про явну зацікавленість ватажків окупаційної адміністрації РФ у подальшому загостренні конфлікту та свідоме небажання дотримуватися Мінських домовленостей щодо режиму припинення вогню, а також є порушенням міжнародного гуманітарного права, що несе пряму загрозу життю та здоров’ю цивільного населення, значну матеріальну шкоду місцевим жителям.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Війна з Росією (АТО)»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Кількатисячолітня безперервна традиція густонаселеної Пра-України... дає сучасним українцям доказ непорушності володіння своєю землею упродовж тисячоліть. Треба визволитися від змови істориків”
Юрій Липа

 
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.