Аратта - На головну

22 липня 2025, вівторок

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- Київ був найбільшим містом Європи у ХІ сторіччі, в п’ятдесят разів більшим за Лондон, в десять – за Париж. Досяг свого розквіту за Ярослава Мудрого (1010-1054 н.е.), який поріднився з королівськими родинами Франції, Норвегії, Румунії та Польщі. Німецький церковний діяч XІ століття єпископ із Саксонії Титмар Мерзебурзький у своїй «Хроніці» у 1012 - 1018 роках, характеризує Київ як «велике місто, у якому більш 400 церков, 8 ринків, незліченна кількість жителів». На початку ХІ століття теперішня столиця України мала 50 тисяч населення. Для порівняння, у Лондоні на той час мешкало 20 тисяч жителів. Німецький хроніст XІ століття Адам Бременський називав Київ «суперником костянтинопільського скіпетра, найчарівнішої прикраси Греції».
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:
Київ22 Липня+22°86%740мм0м/c23.07+27°24.07+27°25.07+27°

Наш банер

Наш банер


Винахідник WWW отримав британський орден “За заслуги”

Технології 7398 переглядів

Опубліковано - 15.06.2007 03:40 | Всі новини | Версія для друку

Сер Тім Бернерс-Лі
Сер Тім Бернерс-Лі
Творець World Wide Web сер Тім Бернерс-Лі отримав орден “За заслуги”, найпрестижнішу британську урядову нагороду, повідомляє ВВС News. Тим самим Бернерс-Лі приєднався до елітної групи з 22-х нині живущих власників цього ордена.

Британський академік Тімоті Бернерс-Лі винайшов систему адресації інтернет-ресурсів в 1991 році. Зараз він є директором Консорціуму World Wide Web (W3C), що базується в Массачусетському Технологічному Інституті.

Орден “За заслуги” є персональною нагородою від англійської королеви. Кількість власників ордена обмежена 24-ма лауреатами. Нові номінанти обираються королевою, коли хтось з попередніх вмирає. Орден також присуджується, якщо всі місця в групі зайняті. Такі лауреати називаються почесними членами. В різний час почесними членами ставали Дуайт Ейзенхауер, Мати Тереза і Нельсон Мандела.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Технології»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Почуття єдності нації неможливе без поваги до себе…”
Гарріет Бічер-Стоу

 
Знайди свою ГАРМОНІЮ!
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.

Loading...