Аратта - На головну

17 квітня 2026, п`ятниця

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- першою Українською конституцією вважається документ «Пакти і Конституція прав і вольностей запорозького війська», складений гетьманом Пилипом Орликом у 1710 році. Історики мають різні думки щодо того, чи був цей документ Конституцією у сучасному розумінні цього слова або прогресивним твором, який випередив свій час, адже перші Конституції в Європі і США з’явилися лише за сімдесят років потому. Реальної сили Конституція Пилипа Орлика так і не набула, оскільки складалася вона на чужині та її укладачі не мали змоги повернутися в країну. Але в історії вона залишилася як оригінальна правова пам’ятка, яка вперше в Європі обгрунтовує можливість існування парламентської демократичної республіки.
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Президент Ющенко сказав олігархам, що гра у владу під куполом аж ніяк не вплинула на бізнес

Влада 5738 переглядів

Опубліковано - 4.07.2007 18:41 | Всі новини | Версія для друку

Президент Ющенко сказав олігархам, що гра у владу під куполом аж ніяк не вплинула на бізнес
Президент Ющенко сказав олігархам, що гра у владу під куполом аж ніяк не вплинула на бізнес
Український бізнес став не таким вразливим до політичних шоків у країні, і проблеми політиків дедалі менше впливають на його дієздатність.

З цього Президент України Віктор Ющенко розпочав сьогодні свою зустріч з представниками великого національного бізнесу, повідомляє прес-служба.

При цьому Глава держави підкреслив, що «формулу росту, формулу прогресу» кожен підприємець починає з політичної стабільності та інвестиційного клімату в країні, оскільки саме це «формулює перспективу на багато років».

Ющенко підкреслив важливість наявності ефективного та чіткого діалогу між бізнесом та владою та необхідність налагодження справедливої політики бюджетних відносин. «У нас є колосальна потреба такого діалогу», – зазначив Президент.

Ющенко акцентував увагу на тому, що фактором стабільності економічного прогресу в країні є ситуація в її політичній сфері. За словами Президента, призначені на 30 вересня поточного року вибори до Верховної Ради є нагодою вийти з теперішнього політичного глухого куту, «вийти з уроками, які потрібні всьому українському суспільству».

Він також додав, що і надалі відстоюватиме введення імперативного мандату у вітчизняному парламенті. За словами Президента, недоцільно запроваджувати демократію в Україні з таких виборів, коли «перекуповуються голоси». «Українська демократія не повинна дозволяти ситуації, коли пачками продаються мандати в стінах українського парламенту», - підкреслив Глава держави.

Глава держави закликав представників бізнес-кіл шукати політичної консолідації навколо вирішення економічних питань. Як зазначив Президент, треба «спільно формувати закони і вміти відстоювати їх у парламенті», впроваджувати ці документи в життя.

Серед пріоритетів для розвитку української економіки Президент України бачить якнайшвидше прийняття Податкового кодексу (в контексті зменшення ставок та кількості податків в Україні), подолання проблеми рейдерства, вдосконалення процесу приватизації та її пришвидшення.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Влада»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

У сучасних умовах будь-яка нація, що не бажає «самознищення» чи рабського становища у світовому співтоваристві, повинна на перше місце висувати завдання інтелектуальної безпеки”
Юрій Канигін

 
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2026.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.