Аратта - На головну

26 червня 2025, четвер

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- Українські дерев`яні церкви були збудовані у символічній формі кораблів та звернуті зі Сходу на Захід. Історично, українські церкви були побудовані з центральним нефом та двома боковими проходами. Це розділення споруди на три частини відповідає трьом догмам, або Божої Священної триєдності: духу, душі, та тілу людини. Багаточислені куполи та шпилі позначають щогли кораблю, а хрести на кожному вістрі розмежовують де бути вітрилам.
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Більшовики готують жовтневу революцію?

Коаліція «С.Р.А.К.А» 9228 переглядів

Опубліковано - 10.09.2007 14:01 | Всі новини | Версія для друку

Більшовики готують жовтневу революцію?
Більшовики готують жовтневу революцію?
Партія регіонів масово розселяє активістів, що підтримують партію, на зйомних квартирах у Києві.

Про це повідомляється з посиланням на джерела в середовищі Партії регіонів.

Джерела припускають, що це робиться "швидше за все, щоб не привертати завчасно увагу різними наметовими містечками".

Відзначаючи початок збору підписів для референдуму, що ініціює Партія регіонів, експерти зауважують, що "за великим рахунком, весь референдум може бути затіяний для кількох цілей".

По-перше, консолідувати радикально налаштований електорат Партії регіонів у переддень виборів на ідеї російської мови й антиНАТО.

По-друге, легальним способом тримати в Києві авангард біло-блакитних прихильників і в потрібний момент, у перші дні жовтня, за наказом з кінотеатру "Зоряний" (штабу ПР) встигнути першими зайняти "стратегічні об'єкти" - Маріїнський парк, Майдан, Банкову, площу перед ЦВК і Європейську площу - і чекати підкріплення з Донецька і Луганська.

Повідомляється також з посиланням на представників Партії регіонів, що з 12 тисяч людей, яких привезли з регіонів для підтримки позачергової сесії, "частина виїхала, але багато хто залишилися".

Нагадуємо, що за законом для проведення референдуму необхідно зібрати голоси виборців не менш 2/3 областей України.

Крім того, підписи громадян повинні фіксувати ініціативні групи. За словами юриста Тетяни Монтян, "без зареєстрованих ініціативних груп зібрані підписи нічого не значать".

Від “Аратти”: ця інформація вчергове підтверджує, що українці - не лохи, не електорат і не біомаса, як вважають регіонали.

І навіть у “Зоряному”, напевно вже побачили, що розводи про шаленні пенсії чи стипендію $200 не дуже спрацьовують. Тому й витягнули “американські технологи” заскорузлий виборчий штам про мови і антиНАТО.

Але головне дійство почнеться після 30 вересня: якщо не вдасться зірвати вибори - більшовички традиційно кинуться захоплювати телеграф, банки, мости, водокачки.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Коаліція «С.Р.А.К.А»»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Хто не знає свого минулого, той не вартий свого майбутнього. Хто не шанує видатних людей свого народу, той не вартий пошани”
Максим Рильський

 
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.