Аратта - На головну

14 жовтня 2025, вівторок

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- серед найдавніших та найважливіших символів Великоднього яйця (писанки) є символ Сонця. Найпростішим зображенням Сонця є коло з промінням або без нього. На Великодніх яйцях, незалежно від релігії, що існують на Україні, також зображено восьмиконечну зірку, що в минулому була символом Сонця. Свастика (сварга, свастя), або як її називали “нерівний хрест” або “гусячі шийки”, в язичницькі часи була символом Сонця. В ті часи, вважалося, що яйце було талісманом, що мав значну силу, оскільки воно захищало власника від хвороб, невдач або злого ока. Символічна сила Великоднього яйця пояснювалася не лише тим, що воно захищало власника від злого, але й тим, що воно захищало людей та зберігало людський рід.
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Президент Ющенко вимагає гарантій від шахрая і кидали(за версією Луценка)

Влада 5228 переглядів

Опубліковано - 13.09.2007 22:36 | Всі новини | Версія для друку

Президент Ющенко вимагає гарантій від шахрая і кидали(за версією Луценка)
Президент Ющенко вимагає гарантій від шахрая і кидали(за версією Луценка)
Президент України Віктор Ющенко переконаний, що київська міська влада має надати гарантії на забезпечення житлом або повернення коштів постраждалим від групи інвестиційно-будівельних компаній “Еліта-Центр”.

Про це йдеться в листі Глави держави на ім’я Київського міського голови Леоніда Черновецького. Президент наголошує, що до цього часу питання надання гарантій місцевою владою не вирішене.

Крім того, Київському міському голові слід зустрітися із представниками громадської організації «Спілка брутально ошуканих громадян», яка захищає права найбільш малозабезпечених громадян, потерпілих від «Еліта-Центру».

Також Президент звернувся з цього приводу з листом до Генерального прокурора України Олександра Медведька, в якому зазначається, що прокуратурі, у порядку нагляду, необхідно здійснити перевірку чинного законодавства щодо відшкодування громадянам втрачених коштів.

Про вжиті заходи Л. Черновецький та О. Медведько мають поінформувати Президента України до 25 вересня ц. р.

Як повідомлялося раніше, сьогодні лідер блоку НУ-НС Юрій Луценко оприлюднив частину доказів, які засвідчують пряму причетність Черновецького до афери «Еліта-Центру».
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Влада»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Коли ти говориш про Господа або Його чесноти, роби це серйозно і з належною повагою”
Джордж Вашінгтон

 
Відпочинок на схилах Дніпра
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.