Аратта - На головну

26 червня 2025, четвер

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- першою Українською конституцією вважається документ «Пакти і Конституція прав і вольностей запорозького війська», складений гетьманом Пилипом Орликом у 1710 році. Історики мають різні думки щодо того, чи був цей документ Конституцією у сучасному розумінні цього слова або прогресивним твором, який випередив свій час, адже перші Конституції в Європі і США з’явилися лише за сімдесят років потому. Реальної сили Конституція Пилипа Орлика так і не набула, оскільки складалася вона на чужині та її укладачі не мали змоги повернутися в країну. Але в історії вона залишилася як оригінальна правова пам’ятка, яка вперше в Європі обгрунтовує можливість існування парламентської демократичної республіки.
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


На столицю сунуть колони майданарбайтерів. Регіонали завтра мітингуватимуть

Політика 4955 переглядів

Опубліковано - 30.09.2007 23:37 | Всі новини | Версія для друку

На столицю сунуть колони майданарбайтерів. Регіонали завтра мітингуватимуть
На столицю сунуть колони майданарбайтерів. Регіонали завтра мітингуватимуть
Сьогодні вночі до Києва прибуде близько 50 тис. прихильників різних політичних сил.

Про це на заявив прес-конференції голова Комітету виборців України Ігор Попов.

“В ці години з більшості міст України до Києва їдуть потяги і колони автобусів з мітингувальниками. Вони ще не знають, будуть святкувати перемогу чи протестувати проти фальсифікацій, але ми очікуємо, що близько 50 тис. осіб уже на 3-4 годину ночі приїдуть до Києва”, - повідомив він.

Попов зазначив, що за інформацією КВУ, до столиці приїдуть представники різних політичних сил. Всі вони не мають зброї, алкогольних напоїв і їдуть до столиці з метою участі у мирних акціях на підтримку своїх політичних сил.

“Відповідно, я сподіваюсь, що співробітники ДАІ не чинитимуть незаконних перешкод цим автобусам, тим більше що в них знаходяться прихильники різних політичних сил. Всі вони їдуть на свої “майдани”... Ми їх побачимо тут вночі, і почуємо вранці їхню реакцію на результати виборів”, - сказав Попов.

Партія регіонів завтра о 16.00 проведе на Майдані Незалежності в Києві мітинг своїх прихильників.

Як передає кореспондент УНІАН, про це повідомив керівник центрального виборчого штабу Партії регіонів Борис КОолесніков сьогодні на брифінгу.

«Завтра ми проведемо мітинг, аби подякувати нашим прихильникам за те, що нас підтримали», - сказав він..

За його словами, подальша стратегія дій Партії регіонів визначатиметься після оголошення попередніх результатів виборів.

«Реакція буде лише після того, як оголосять попередні підсумки голосування. І до такої стратегії я закликаю всіх решту політичних сил», - наголосив він.

Колесніков вважає, що у Партії регіонів, БЮТ і «Нашої України – Народної самооборони» доволі сил і засобів, аби проконтролювати ситуацію, пов`язану з можливими фальсифікаціями результатів виборів.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Політика»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Коли хоч в невеличкій частині народу жевріє ідея незалежності, коли хоч частина народу має змогу виявляти волю нації, то це ліпше, ніж коли нидіє цілий мозок нації в рабстві, атрофуючи в цілій нації волю до самостійного життя”
Дмитро ДОНЦОВ

 
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.