Аратта - На головну

21 липня 2025, понеділок

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- Українські дерев`яні церкви були збудовані у символічній формі кораблів та звернуті зі Сходу на Захід. Історично, українські церкви були побудовані з центральним нефом та двома боковими проходами. Це розділення споруди на три частини відповідає трьом догмам, або Божої Священної триєдності: духу, душі, та тілу людини. Багаточислені куполи та шпилі позначають щогли кораблю, а хрести на кожному вістрі розмежовують де бути вітрилам.
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


У Президента вже занепокоїлися. Ситуація із підрахунком голосів - критична

Влада 5223 перегляди

Опубліковано - 1.10.2007 14:14 | Всі новини | Версія для друку

У Президента вже занепокоїлися. Ситуація із підрахунком голосів - критична
У Президента вже занепокоїлися. Ситуація із підрахунком голосів - критична
Секретаріат Президента України стурбований ситуацією, що складається з попереднім встановленням результатів позачергових виборів до Верховної Ради у східних регіонах, та нагадує про передбачену законом відповідальність за фальсифікації підсумків голосування.

Про це заявила заступник Глави Секретаріату Президента, Представник Президента в Конституційному суді та ЦВК Марина Ставнійчук.

Безперечно, відзначила вона, відомості, отримані через інформаційно-аналітичну систему «Вибори» є лише попередніми результатами, які не мають юридичного значення, однак практика виборчих процесів України свідчить: на ранок наступного після голосування дня зазвичай опрацьовано вже 80-90% виборчих бюлетенів.

«Сьогодні ситуація доволі критична, тому що на 10.00 наступного після голосування дня загальний рівень опрацювання відомостей щодо встановлення результатів голосування на дільницях сягає лише 48%», – констатувала Ставнійчук.

У цьому контексті особливе занепокоєння викликають східні регіони України, відзначила вона. Адже якщо в Центрі та на Заході країни є області, де опрацьовано понад 70-80% бюлетенів (Хмельницька, Вінницька тощо), то, наприклад, на Луганщині цей показник сягає лише близько 32%. Причому деякі східні регіони відставали з процедурою встановлення результатів виборів від середнього показника по державі на 8-10% не лише станом на ранок, а й впродовж ночі.

«Це ненормально. Сьогодні в Україні проводилися лише одні вибори – позачергові вибори народних депутатів, використовувався лише один бюлетень. Причому якщо порівнювати з попередніми черговими парламентськими виборами – бюлетень практично вдвічі менший та з удвічі меншою кількістю суб’єктів виборчого процесу»,– відзначила заступник Глави Секретаріату.

На її переконання, за таких умов процедура встановлення попередніх результатів голосування на виборчих дільницях «повинна була бути значно швидшою», ніж на виборах 2006 року.

Ставнійчук нагадала про сувору відповідальність, в тому числі кримінальну, передбачену в українському законодавстві за фальсифікацію результатів виборів: «Кожний, хто сьогодні встановлює результати голосування в округах, які знаходяться на території Донецької, Луганської, Одеської та інших областей, повинен розуміти, що за можливі фальсифікації, порушення в законодавстві України встановлено юридичну відповідальність».

З огляду на це, відзначила вона, сьогодні є сподівання, що кожен член дільничної виборчої комісії «буде усвідомлювати свою відповідальність і не допустить фальсифікації виборів».
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Влада»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Якщо народ позбавити його історії, то через покоління він перетвориться на натовп, а ще через покоління ним можна буде управляти ”
Йозеф Геббельс

 
Подорожуйте Україною комфортно і без обмежень!
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.