- в Україні знаходиться унікальний міст, що пролягає між правим берегом однієї річки. Не вірите? Можете переконатися на власні очі, якщо відвідаєте Кам’янець-Подільську фортецю, що на Хмельниччині. Стара фортеця розташована на скелястому острові, охопленому петлею каньйону річки Смотрич. Таким чином, міст, що веде до фортеці, пролягає між двома точками правого берегу однієї річки. Крім того, ми не знайшли більше прикладів у світі, коли б міст тримався без усіляких підпор, а спирався б тільки на скелі. За однією з гіпотез, цей міст було зведено римлянами ще у II столітті під час походу Траянового війська на Дакію. Нині Кам’янецька фортифікація включена до переліку ЮНЕСКО
Представник президента у парламенті Юрій Ключковський пропонує Росії надати українській мові статус регіональної у Москві.
Так він прокоментував заяви міністерства закордонних справ РФ, де сказано, що "Росія розраховує, що всі регіони України, як і Харків, визнають російську регіональною мовою".
"У Москві проживає більше мільйона українців. За тими ж підставами варто оголосити українську мову регіональною в Москві", - передає слова Ключковського прес-служба блоку "Наша Україна".
"Але ж ми не втручаємось у внутрішні справи Росії. З барським ставленням до України з боку різних чиновничих органів Росії пора закінчувати", - заявив представник президента.
"Росія має навчитися, що Україна незалежна суверенна держава. Якщо вона не вміє шанувати Україну, то Україна не буде шанувати Росію", - додав він.
"Ми самі розберемося, де потрібна російська мова, де потрібна кримсько-татарська, де потрібна польська, болгарська, єврейська та інші мови. Але це ми зробимо самі, без допомоги чиновників з Москви", - підкреслив Ключковський.
У той же час прем'єр-міністр Юрій Єхануров зазначив, що "різні заяви суміжних держав – це їхня внутрішня справа", повідомляє УНІАН.
При цьому він додав, що його, наприклад, цілком влаштовує, що жителі Кубані розмовляють українською мовою.
Природничі науки й релігію протиставляють одна одній лише люди, погано освічені як у першому, так і в другому” П. Сабатьє, французький хімік, Нобелівська премія 1912 р.