Аратта - На головну

28 червня 2025, субота

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- передтечею кінотворчості італійськіх неореалістів була стрічка, знята українською кіностудією. Цією кінострічкою фахівці вважають фільм Марка Донського “Веселка” (1943 рік) за однойменною повістю Ванди Василевської. Фільм був знятий на київській кіностудії, яка в роки Другої світової війни була евакуйована в Середню Азію. Він розповідає про українське село під час війни. Президент Рузвельт, переглянувши фільм, надіслав режисерові телеграму з подякою, а у 1944 році картина була відзначена Асоціацією кіно і радіо США.
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Уряд Тимошенко відвів газоват від населення

Влада 5005 переглядів

Опубліковано - 25.12.2007 15:22 | Всі новини | Версія для друку

Уряд Тимошенко відвів газоват від населення
Уряд Тимошенко відвів газоват від населення
В Україні ціни на газ для населення в 2008 році не зміняться. За рахунок олігархів.

Про це сьогодні на брифінгу повідомив міністр економіки України Богдан Данилишин, відповідаючи на питання, як зміняться ціни на газ в 2008 році для підприємств і для населення.

«Підготовлено і прийнято проект постанови уряду. Хочу сказати, що ціни за газ для населення не зміняться», - сказав міністр.

Як повідомлялося раніше, Кабінет Міністрів України має намір в першому півріччі 2008 року зберегти граничний рівень цін на природний газ імпортного походження для підприємств комунальної теплоенергетики (ТКЕ) на рівні 2007 року - 686 грн. за тис. куб. м (з тарифом на транспортування, ПДВ і цільовою надбавкою).

Про це сказано в проекті постанови Кабміну "Про граничний рівень цін на природний газ".

Зокрема, згідно з проектом постанови, передбачається встановити граничний рівень цін на природний газ імпортного походження для підприємств ТКЕ за умови компенсації НАК "Нафтогаз України" з Державного бюджету різниці в цінах на газ і витрат на його реалізацію з 1 січня 2008 року - 686 грн. за тис. куб. м, а з 1 липня 2008 року - підвищити до 891,9 грн. за тис. куб. м.

Для промислових споживачів та інших суб'єктів господарювання, без урахування ПДВ, збору до затвердженого тарифу на газ у вигляді цільової надбавки, тарифів на його транспортування, розподіл і постачання, гранична ціна пропонується в 959,7 грн. за тис. куб. м.

Для установ і організацій, які фінансуються з державного і місцевих бюджетів, без урахування ПДВ, збору до затвердженого тарифу на природний газ у вигляді цільової надбавки, тарифів на його транспортування, розподіл і постачання і витрат на його реалізацію НАК "Нафтогаз України", - 959,7 грн. за тис. куб. м.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Влада»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Майбутнє відкидає свою тінь назад”
Іоганн Гете

 
Реклама на порталі
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.