Аратта - На головну

10 квітня 2025, четвер

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- першою Українською конституцією вважається документ «Пакти і Конституція прав і вольностей запорозького війська», складений гетьманом Пилипом Орликом у 1710 році. Історики мають різні думки щодо того, чи був цей документ Конституцією у сучасному розумінні цього слова або прогресивним твором, який випередив свій час, адже перші Конституції в Європі і США з’явилися лише за сімдесят років потому. Реальної сили Конституція Пилипа Орлика так і не набула, оскільки складалася вона на чужині та її укладачі не мали змоги повернутися в країну. Але в історії вона залишилася як оригінальна правова пам’ятка, яка вперше в Європі обгрунтовує можливість існування парламентської демократичної республіки.
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Як не згоріти на роботі

Охорона здоров`я 9250 переглядів

Опубліковано - 13.07.2006 19:18 | Всі новини | Версія для друку

Всіх грошей не заробиш...
Всіх грошей не заробиш...
Трудоголікам загрожує цілий букет недуг. Бо ж організм не завжди може впоратися з навантаженнями і врешті-решт дає збій.

Крім виробничих травм, серцево-судинних захворювань і гіпертонії, можна “заробити” синдром емоційного згоряння.

Особи, котрі проводять багато часу на роботі, ризикують серйозно захворіти. За результатами дослідження вчених, ймовірність отримання виробничої виснаженості осіб «у віці» збільшується на 61%. Якщо робота у людини займає понад 12 годин на добу, вона ризикує набути найрізноманітніших захворювань, оскільки організм не встигає давати собі раду з навантаженнями. Найвразливішим місцем трудоголіка експерти назвали серце. Серед керівної ланки близько третини хворіють на серцево-судинні недуги. У віці 40-49 років гіпертонічну хворобу мають 50 відсотків керівників-чоловіків.

Трудоголіки можуть захворіти на синдром емоційного згоряння. Енергійний трудоголік раптом починає відчувати втому і роздратування, а думка про роботу починає викликати нудоту. Синдром емоційного згоряння – найнебезпечніша професійна хвороба всіх, хто працює з людьми: учителів, продавців, лікарів, менеджерів, журналістів, бізнесменів, політиків. Синдром розвивається поступово і проходить три стадії. Спочатку зникає радість, все у житті починає видаватися сірим і нудним. Відтак людину охоплює роздратування стосовно домашніх і друзів. Потім різко падає інтерес до роботи, що призводить до неприємностей на службі. У людини зникає зацікавленість до всього, що її оточує, ніби всередині все згоріло.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Охорона здоров`я»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Знаєте, що таке малорос? Ні? Паршивець, просто кажучи, ні те ні се. Він, бачите, собі з походження — українець, з виховання — руський, з переконань — неук у всьому, що торкається рідного народу, по вдачі — боягуз, себелюб, раб. От це — малорос.”
Володимир Винниченко

 
Відпочинок на схилах Дніпра
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.