Аратта - На головну

1 липня 2025, вівторок

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- гетьман Петро Дорошенко останні двадцять років свого довгого й бурхливого життя прожив у почесному засланні в Росії. Був Вятським воєводою. Отримав від російського царя в маленькому містечку Яропольче (Волоколамський повіт поблизу Москви) помістя - 1000 дворів і пенсію в 1000 карбованців. Там же він і помер 9 листопада 1698 року, де і був похований. Був тричі одружений, мав двох дочок і трьох синів. Його правнучкою, по лінії останнього шлюбу з Агафією Єропкиною, була .... дружина Олександра Пушкіна – Наталя Гончарова...
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Назустріч виборам гаранта. На столичних виборах обкатали технології шахрайства

Скандал 5304 перегляди

Опубліковано - 9.06.2008 17:17 | Всі новини | Версія для друку

Назустріч виборам гаранта. На столичних виборах обкатали технології шахрайства
Назустріч виборам гаранта. На столичних виборах обкатали технології шахрайства
Народний депутат України Володимир Бондаренко (фракція БЮТ) заявляє, що на виборах у Києві була випробувана схема можливої фальсифікації виборів Президента України.

Про це він сказав сьогодні на прес-конференції в УНІАН на тему “Як купувалися і продавалися результати виборів у Київраду”.

“Можна сьогодні констатувати, що в Києві випробувана схема можливої фальсифікації виборів Президента України на майбутніх виборах”, - зазначив Бондаренко.

За словами народного депутата, фальсифікації на виборах у столиці 25 травня, здійснювалися з використанням “дуже серйозних технічних засобів”, зокрема, мобільних телефонів. Крім того, їх здійсненню сприяла наявність малозабезпечених верств, зокрема, студентів та пенсіонерів.

Бонжаренко розповів про “схему”, використання якої, на його думку, дозволило потрапити до Київради Громадському активу Києва. За словами депутата, про цю технологію повідомив її безпосередній учасник – так званий “тисячник”, який працював зі “своєю” тисячею виборців, котрі погодилися підтримати згадану політичну силу за винагороду. За даними Бонжаренка, цими виборцями були переважно мешканці студентських гуртожитків.

“Тисячник”, зокрема, передав представникам БЮТ фотоматеріали, які стосуються його “роботи”.

“Ми маємо наявні 595 фотоматеріалів першої сторінки паспорта громадян, які голосували за гроші. Ось ці пачки ми можемо вам показати. Тут фотографії громадянина і бюлетень поряд... Паспорт реальної людини, яка живе за реальною адресою, і паралельно – бюлетень, в якому проти ГАК стоїть відмітка “за”, - прокоментував ці матеріали Бонжаренко.

За його словами, якщо ГАК працював з молоддю, то “Черновецький це саме зробив з старшими людьми”. Крім того, вважає народний депутат, фальсифікації за дещо іншими схемами здійснювали і представники Блоку Литвина.

“Безумовно результатом цієї прес-конференції буде звернення БЮТ до суду і до адміністративних органів, в тому числі – до прокуратури, до СБУ, бо це є дії, які загрожують національній безпеці України”, - сказав Бондаренко.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Скандал»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Найкращі закони народжуються зі звичаїв”
Жозеф Жубер

 
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.