Аратта - На головну

10 квітня 2025, четвер

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- серед найдавніших та найважливіших символів Великоднього яйця (писанки) є символ Сонця. Найпростішим зображенням Сонця є коло з промінням або без нього. На Великодніх яйцях, незалежно від релігії, що існують на Україні, також зображено восьмиконечну зірку, що в минулому була символом Сонця. Свастика (сварга, свастя), або як її називали “нерівний хрест” або “гусячі шийки”, в язичницькі часи була символом Сонця. В ті часи, вважалося, що яйце було талісманом, що мав значну силу, оскільки воно захищало власника від хвороб, невдач або злого ока. Символічна сила Великоднього яйця пояснювалася не лише тим, що воно захищало власника від злого, але й тим, що воно захищало людей та зберігало людський рід.
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Грузія покидає СНД

Новини Сакартвело 7910 переглядів

Опубліковано - 12.08.2008 16:11 | Всі новини | Версія для друку

Грузія покидає СНД
Грузія покидає СНД
Президент Грузії Михайло Саакашвілі, виступаючи на багатотисячному мітингу в центрі Тбілісі, пообіцяв вивести Грузію зі складу СНД. Російські війська об’явлені окупаційними.

"Ми остаточно покидаємо СНД і пропонуємо іншим країнам покинути це об’єднання, яким управляє Росія", - заявив Саакашвілі.

Також грузинський Президент пообіцяв "не дати спуску агресорам". Саакашвілі заявив, що "в ці хвилини продовжуються авіанальоти" і гинуть його співгромадяни. "Ми ухвалили рішення оголосити російські озброєні підрозділи в Абхазії і Південній Осетії окупаційними військами", - сказав грузинський Президент.

"Як президент Грузії, я перед вами в дуже важкому положенні. Вчора я своїми очима бачив як нас бомбили, і усвідомлював, що у цей момент нічого не можу зробити, щоб захистити свій народ від цього", - заявив Михайло Саакашвілі.

На мітингу виступив також мер Тбілісі Гігі Угулава. Він сказав: "Ті країни і організації, від яких ми чекали допомоги, не виправдали наших надій. Підтримка послідувала з боку тих країн і організацій, від яких ми її не чекали". А спікер парламенту Грузії Давид Бакрадзе оголосив про те, що Грузія не залишить спроб приєднання Абхазії і Південної Осетії: "Ми все зробимо для того, щоб через десять, сто або тисячу років Цхінвалі і Сухумі були нашими". Бакрадзе порівняв грузинський народ з ізраїльським і заявив, що "ізраїльський народ 2000 років шукав свою землю і прагнув створити свою державу, і домігся цієї мети".

Мітинг на підтримку миру почався в Тбілісі близько години тому. У заході беруть участь, за оцінками журналістів, декілька сот тисяч осіб.

Грузинська влада стверджує, що російські ВПС бомблять населені пункти на території Грузії. Російська сторона ці повідомлення спростовує і підкреслює, що авіація завдає ударів тільки по стратегічних об’єктах, які можуть бути використані для нападу на Південну Осетію.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Новини Сакартвело»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Три речі роблять націю великою і процвітаючою: плодоносний ґрунт, діяльна промисловість і легкість пересування людей і товарів”
Френсіс Бекон

 
Знайди свою ГАРМОНІЮ!
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.