Аратта - На головну

10 квітня 2025, четвер

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- серед найдавніших та найважливіших символів Великоднього яйця (писанки) є символ Сонця. Найпростішим зображенням Сонця є коло з промінням або без нього. На Великодніх яйцях, незалежно від релігії, що існують на Україні, також зображено восьмиконечну зірку, що в минулому була символом Сонця. Свастика (сварга, свастя), або як її називали “нерівний хрест” або “гусячі шийки”, в язичницькі часи була символом Сонця. В ті часи, вважалося, що яйце було талісманом, що мав значну силу, оскільки воно захищало власника від хвороб, невдач або злого ока. Символічна сила Великоднього яйця пояснювалася не лише тим, що воно захищало власника від злого, але й тим, що воно захищало людей та зберігало людський рід.
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Війна у Грузії. Росія законодавчо оформлює анексію території Грузії

Новини Сакартвело 9350 переглядів

Опубліковано - 25.08.2008 12:54 | Всі новини | Версія для друку

Війна у Грузії. Росія законодавчо оформлює анексію території Грузії
Війна у Грузії. Росія законодавчо оформлює анексію території Грузії
У Росії розпочався активний процес законодавчого оформлення розчленування та анексії територій суверенної Грузії, захоплених агресорами у підсумку операції спецслужб та військових дій.

Верхня палата російського парламенту, Рада Федерації 25 серпня одноголосно проголосувала за звернення до Президента РФ Дмитра Медвєдєва з пропозицією визнати незалежність Абхазії і Південної Осетії.

Прийняти це звернення сенаторів закликав спікер палати Сергій Міронов.

За словами Міронова, визнання Росією незалежності Абхазії і Південної Осетії - це необхідна умова забезпечення безпеки їхніх народів. "Ми зобов’язані підтримати прагнення народів Південної Осетії і Абхазії до стабільності, миру і незалежності", - підкреслив спікер Ради Федерації. Міронов також відзначив, що обидві республіки вже володіють "всіма необхідними атрибутами самостійних держав, включаючи демократично сформовані органи державної влади, законодавство, армію" (як загальновідомо - у так званих органах влади кримінальних анклавів Абхазії та Південної Осетії більшість становлять особи із російським громадянством, а "армією" - нині у Москві прийнято називати незаконні бандформування, озброєні російскими "миротворцями" - "Аратта").

Як правова підстава визнання незалежності цих республік Міронов, назвав право народів на самовизначення. За його словами, в період виходу Грузії з складу Радянського Союзу в колишній Грузинській РСР були брутально порушені права автономних утворень, які, як стверджує сенатор, у разі виходу союзної республіки з складу СРСР володіли правом самостійно вирішувати питання про своє перебування у складі цієї республіки (Чеченська автономія також, у той самий період, проголосила про бажання бути державою та вийти із складу РФ, однак - у цьому випадку у праві на самовизначення чеченцям відмовлено за допомогою війни РФ проти власних громадян - "Аратта"). Міронов підкреслив, що після відмови Грузії проводити в березні 1991 року референдум про збереження Союзу "юридично і фактично її суверенітет на території Південної Осетії і Абхазії не розповсюджувався" (окремо звертаємо вашу увагу на сучасний "винахід" московського "права", який не має прецедентів у світовій практиці, бо участь у референдумах, навіть у СРСР, була виключно добровільною і не тягнула за собою ніяких правових наслідків).

Виступаючи в Раді Федерації 25 серпня, так званий президент Південної Осетії Едуард Кокойти заявив, що його республіка, а також Абхазія, мають більше підстав для визнання своєї незалежності, ніж Косово. Кокойти знов звернувся до Президента РФ з проханням визнати республіку Південна Осетія, як незалежну суверенну державу. З аналогічним зверненням до Медвєдєва звернувся і так званий президент Абхазії Сергій Багапш, що також виступив на засіданні верхньої палати російського парламенту. За його словами, ні Абхазія, ні Південна Осетія більше ніколи не будуть з Грузією в одній державі.

Раніше керівництво самопроголошенних Абхазії і Південної Осетії неодноразово зверталося до РФ з проханням про визнання незалежності цих республік. У них були проведені так звані референдуми ( зрозуміло, без залучення іноземних спостерегачів, які б підтвердили їхню демократичність і відсутність фальсифікацій - "Аратта"), населення висловилося за незалежність. Раніше Дмитро Медвєдєв заявляв, що Москва підтримає рішення, прийняті народами Абхазії і Південної Осетії.

Рада Федерації на своєму засіданні також, заднім числом, дозволила Президентові Росії Дмитру Медвєдєву збільшити російський миротворчий контингент в Південній Осетії і Абхазії. Як уточнюється, рішення датоване 8 серпня - тим днем, коли фактично почалося нарощування російського військового контингенту в невизнаних республіках.
Коли почалися бойові дії в Південній Осетії, обидві палати російського парламенту були на літніх канікулах. Жодна й не намагалася їх переривати, і перші засідання, після канікул, відбулися, як і планувалося, 25 серпня. Спікер Ради Федерації Сергій Міронов підкреслив, що з юридичної точки зору ухвалення такого рішення заднім числом "бездоганно" (узаконення війни заднім числом - також суто російське явище - "Аратта").

Раніше заступник начальника Генштабу Анатолій Ноговіцин повідомив, що постійний російський миротворчий контингент в Південній Осетії буде збільшений до 452 військових, в Абхазії - до 2142 військовослужбовців.

Замість післямови. Зовсім не важко здогадатися, що ж буде далі. Далі Президент РФ Медвєдєв милостливо визнає "незалежність" самопроголошенних республік. Потім, після короткої паузи, "незалежні і суверенні" республіки звернуться до РФ із уклінним проханням про прийняття у суб’єкти федерації - і Росія приросте новими окупованими землями суверенної Грузії.

Так, звичайно, станеться, якщо світ буде пасивно спостерегати за діями агресора, як це вже було у минулому столітті, напередодні Другої Світової війни.

За матеріалами російських інформагенцій.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Новини Сакартвело»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Коли ти говориш про Господа або Його чесноти, роби це серйозно і з належною повагою”
Джордж Вашінгтон

 
Відпочинок на схилах Дніпра
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.