Аратта - На головну

5 липня 2025, субота

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- у 1919-1920 роках Кам`янець-Подільський ненадовго став державним центром України - останньою столицею УНР. Сюди перемістилися Директорія та Уряд УНР. В місті постав Комітет охорони Республіки. Однак у 1920 році Червона армія розгромила війська УНР.
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Тимошенко клянеться, що ніколи не здасть трубу і національні інтереси

Влада 3723 перегляди

Опубліковано - 1.10.2008 16:21 | Всі новини | Версія для друку

Тимошенко клянеться, що ніколи не здасть трубу і національні інтереси
Тимошенко клянеться, що ніколи не здасть трубу і національні інтереси
Прем’єр-міністр України Юлія Тимошенко заявляє, що захищатиме національні інтереси при розгляді питання щодо встановлення ціни на російський газ для України.

Про це вона заявила сьогодні на прес-конференції, повідомляє прес-служба Кабміну.

“Я ніколи в житті ні за які ціни на газ не переступлю ключових національних інтересів України, бо вони для мене є святими і я буду їх дотримуватися стільки, скільки перебуватиму в політиці”, - підкреслила Прем’єр-міністр України.

Юлія Тимошенко запевнила, що Уряд України відстоюватиме таку ціну на газ, яка не буде шоковою для економіки нашої країни. Водночас, вона не сумнівається у підвищенні існуючої ціни на природній газ – “ми поступово, крок за кроком, мусимо доходити до ринкової вартості природного газу. Безумовно, ми добиватимемось якомога нижчої ціни, але переговорний процес покаже, як це може відбутися і яка буде ціна”.

Окрім того, Юлія Тимошенко зазначила, що газотранспортна система України перебуває поза межами будь-яких переговорних процесів. За її словами, газотранспортна система України на 100% є державною власністю.

Водночас прем'єр повідомила, що має у своєму розпорядженні інформацію про підготовку провокацій з питання ГТС у зв'язку з майбутніми переговорами в Москві про поставки природного газу в Україну.

«Я знаю, які провокації зараз здійснюються певними політиками. Я хочу запевнити, що жодна ціна на газ, ніяких успішних газових переговорів не можуть зашкодити національним інтересам», - наголосила вона.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Влада»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Російське духовенство завжди навчало паству свою не пізнавати і любити Бога, а тільки боятися чортів, яких воно ж і розплодило зі своїми попадями ”
Василь Ключевський

 
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.