Аратта - На головну

5 липня 2025, субота

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- серед найдавніших та найважливіших символів Великоднього яйця (писанки) є символ Сонця. Найпростішим зображенням Сонця є коло з промінням або без нього. На Великодніх яйцях, незалежно від релігії, що існують на Україні, також зображено восьмиконечну зірку, що в минулому була символом Сонця. Свастика (сварга, свастя), або як її називали “нерівний хрест” або “гусячі шийки”, в язичницькі часи була символом Сонця. В ті часи, вважалося, що яйце було талісманом, що мав значну силу, оскільки воно захищало власника від хвороб, невдач або злого ока. Символічна сила Великоднього яйця пояснювалася не лише тим, що воно захищало власника від злого, але й тим, що воно захищало людей та зберігало людський рід.
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Пристрасті під куполом. Обранці не вирішили, кому служити: народу чи Банковій

Влада 3758 переглядів

Опубліковано - 23.10.2008 13:14 | Всі новини | Версія для друку

Пристрасті під куполом. Обранці не вирішили, кому служити: народу чи Банковій
Пристрасті під куполом. Обранці не вирішили, кому служити: народу чи Банковій
У парламенті триває штовханина навколо порядку денного - народні обрванці не можуть визначитися, що головне: антикризові закони чи задоволення вимог Банкової щодо фінансування виборів.

Наразі депутати розійшлися до чергової спроби розпочати вечірнє засідання.

Причина - лежить на поверхні: ПР, КПУ, менша частина НУ та Блок Литвина вже розпочали виборчу кампанію, включивши на повну потужність лохотрони для народу.

Для матеріального наповнення зазначеного дійства конче портрібно виділити бюджетні кошти для ЦВК. Очевидно, що економічна криза цікавить зазначених суб'єктів законодавчої ініціативи хіба що, як предмет риторики.

Інша частина народних обранців вважає, що першочергово потрібно ретельно розглянути і ухвалити антикризовий пакет і тільки потім - вирішувати фінансове забезпечення виборчого шоу для народу.

До таких належать більша частина нардепів блоку НУ-НС та БЮТ.

Така позиція народних обранців була сьогодні озвучена представниками деяких фракцій під час погоджувальної ради у голови ВР, на якій розглядається питання щодо формування порядку денного, про що журналістам розповів нардеп від БЮТ Сергій Міщенко.

В той же час, за словами Міщенка, фракція БЮТ вважає, що ці законопроекти не є першочерговими. Він нагадав, що депутати від БЮТ вимагають, аби cпочатку був розглянутий пакет антикризових заходів.

«Cпочатку голосуємо за антикризові закони, внесені Кабінетом міністрів, а потім за всі інші закони», - сказав Міщенко.

Замість післямови. Як на наше переконання, окрім тиску Банкової, слід ураховувати й мотиви самих нардепів. У якому в віртуальному світі вони не жили, тим не менше, слово "вибори" ними сприймається приблизно, як "Суд Божий".

Очевидно, що більшість із них, особливо із фракцій, що набрали мінімальне представництво, абсолютно реалістично вважають, що вчергове потрапити на своє комфортне місце - не вдасться. А під прапорами ПР - місця вистачить далеко не всім, бо там, як кажуть, своя тусовка.

Те ж саме стосується й місць у списках БЮТ, але зараз, оскільки прем'єр Юлія Тимошенко - головне не допустити підстави під політичну відповідальність за кризовий негатив. Що планують стратеги із Банкової. Врешті, бютіська команда поки що явно поступається регіоналам щодо цинізму та брехливості. Що також є очевидним фактом.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Влада»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Там, де закінчується здоров'я, там, де закінчуються гроші, там, де закінчується здоровий людський розум, - там всюди починається християнство ”
Генріх Гейне

 
Відпочинок на схилах Дніпра
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.