Аратта - На головну

4 березня 2026, середа

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- Українські дерев`яні церкви були збудовані у символічній формі кораблів та звернуті зі Сходу на Захід. Історично, українські церкви були побудовані з центральним нефом та двома боковими проходами. Це розділення споруди на три частини відповідає трьом догмам, або Божої Священної триєдності: духу, душі, та тілу людини. Багаточислені куполи та шпилі позначають щогли кораблю, а хрести на кожному вістрі розмежовують де бути вітрилам.
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Ширка вже створюється?

Влада 3938 переглядів

Опубліковано - 12.11.2008 23:37 | Всі новини | Версія для друку

Ширка вже створюється?
Ширка вже створюється?
ПР веде переговори із створення парламетської коаліції.

«Перемови ми могли починати після відставки (Голови Верховної Ради Арсенія) Яценюка. І вони вже почалися. Ці перемови відбуваються з усіма», – заявив депутат від фракції Партії регіонів Вадим Колесніченко в ефірі Радіо Свобода.

Зі свого боку, народний депутат від фракції БЮТ Вадим Писаренко в ефірі Радіо Свобода сказав: «Заява Яценюка щодо нової політичної сили – це міф. Я переконаний, що Яценюк занадто досвідчений, щоб кидати політику. Напевно, Президент підготував якесь місце Арсенію Яценюкові. Я думаю, що це місце – голова Нацбанку України».

Вадим Колесніченко бачить ситуацію інакше: «З посади голови Нацбанку неможливо повернутися в політику. А в Яценюка є таке бажання, але немає спонсора. Як приклад ми маємо Анатолія Гриценка».

Вадим Писаренко тим часом додав: «Я вважаю, що відставка Яценюка – один з кроків доведення ситуації до дострокових парламентських виборів. Якщо вони хотіли задовольнити заяву Яценюка (про відставку), то це потрібно було зробити ще тоді, коли він її подав».
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Влада»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Якщо знаєш себе і супротивника, то завжди виграватимеш. Якщо знаєш себе, але не знаєш супротивника - один раз переможеш, всі інші - програєш. Якщо не знаєш ні себе, ні його - завжди програватимеш”
Цзу Дзинь

 
Реклама на порталі
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2026.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.