Аратта - На головну

7 липня 2025, понеділок

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- під час англо-бурської війни (Південна Африка) в 1899-1902 роках, командир одного з загонів бурів українець Юрій Будяк, врятував від розстрілу одного молодого англійського журналіста. Згодом останній допоміг Ю.Будяку вступити до Оксфордського університету. В 1917 році Ю.Будяк працює в уряді Української Народної Республіки. В 1943 році Юрій Будяк помирає в радянському концтаборі. Англійського журналіста звали .... Уїнстон Черчілль....
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Вчені довели, що популярність людини визначається геном порушення правил

У світі науки 7641 перегляд

Опубліковано - 29.12.2008 15:03 | Всі новини | Версія для друку

Поведінка людини багато в чому визначається його генетичним кодом
Поведінка людини багато в чому визначається його генетичним кодом
Психологи з Університету Мічигану вперше довели, що популярність людини значною мірою залежить від його генетичного коду.

У рамках експерименту американських вчених були зібрані зразки ДНК у більше двохсот випадково підібраних і раніше не знайомих один з одним студентів.

Потім молоді люди отримали можливість поспілкуватися один з одним протягом години, після чого вони відповіли на запитання спеціальної анкети, в якій їх просили вказати інших учасників експерименту, які їм найбільше сподобалися.

Как виявилося, абсолютно всі найпопулярніші студенти мали особливим геном, який в основному виявляється у людей, схильних порушувати загальноприйняті правила поведінки.

Детальний опис відкриття буде опубліковано в журналі Journal of Personality and Social Psychology.

Раніше було опубліковано багато досліджень, які показали, що поведінка людини багато в чому визначається його генетичним кодом. Крім того, було підмічено, що люди, які часто діють несподівано й схильні порушувати правила, часто користуються високою популярністю у навколишніх. Дане дослідження звело два шматочки цієї мозаїки воєдино і надало експериментальне підтвердження.

Нагадаємо, британські вчені в жовтні провели паралель між відчуттям щастя і кількістю друзів людини. Так, оптимальним кількістю друзів вони назвали десять, і встановили, що люди, у яких менше п'яти друзів, часто відчувають себе менш щасливими.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «У світі науки»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Слово, що йде від серця, проникає в серце”
Нізамі

 
Реклама на порталі
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.