Аратта - На головну

8 липня 2025, вівторок

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- в Україні знаходиться унікальний міст, що пролягає між правим берегом однієї річки. Не вірите? Можете переконатися на власні очі, якщо відвідаєте Кам’янець-Подільську фортецю, що на Хмельниччині. Стара фортеця розташована на скелястому острові, охопленому петлею каньйону річки Смотрич. Таким чином, міст, що веде до фортеці, пролягає між двома точками правого берегу однієї річки. Крім того, ми не знайшли більше прикладів у світі, коли б міст тримався без усіляких підпор, а спирався б тільки на скелі. За однією з гіпотез, цей міст було зведено римлянами ще у II столітті під час походу Траянового війська на Дакію. Нині Кам’янецька фортифікація включена до переліку ЮНЕСКО
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Стати “студентом”, як нова технологія нелегальної міграції

Кримінал 5321 перегляд

Опубліковано - 1.04.2009 19:56 | Всі новини | Версія для друку

Стати “студентом”, як нова технологія нелегальної міграції
Стати “студентом”, як нова технологія нелегальної міграції
Студенти-іноземці використовують навчання в Україні як підставу потрапити до країн Євросоюзу. Число студентів, які в’їхали до України і які фактично навчаються - не співпадають.

Такі результати перевірки вузів, що її спільно здійснили прикордонники, міліція та служба безпеки. Перевіривши 14 вишів Львівської, Чернівецької та Закарпатської областей, робоча група у західному регіоні з’ясувала, що навчаються на 25 студентів-іноземців менше, аніж в’їхало до України від серпня, повідомили „Німецькій хвилі” у держприкордонслужбі західного регіону. Майже половина з них – це особи з країн так званого міграційного ризику: Іран, Пакистан, Єгипет, Нігерія.

Куди поділися особи, що мали запрошення від вузів на навчання, – невідомо. Утім, лише за п’ять останніх місяців на західному кордоні України затримано 38 студентів при спробі нелегально потрапити до країн Євросоюзу.

Потрібні відповідальні за іноземців у вишах

У висновках робочої групи зазначено, що механізм контролю за іноземними студентами, що приїздять до України, не налагоджено. У вишах немає осіб, які б відповідали за іноземців, неналежно оформляють особові справи, не повідомляють відповідні служби про пропуски занять студентом-іноземцем чи його відрахування. Для посилення такого контролю потрібні законодавчі зміни, кажуть експерти. Для прикладу, законодавчо зобов’язати представників навчальних закладів зустрічати іноземців у пунктах пропуску.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Кримінал»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Є речі, котрі неможливо пояснити. Є голос, що керує нами...”
Микола Гоголь

 
Подорожуйте Україною комфортно і без обмежень!
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.