Аратта - На головну

14 жовтня 2025, вівторок

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- Українські дерев`яні церкви були збудовані у символічній формі кораблів та звернуті зі Сходу на Захід. Історично, українські церкви були побудовані з центральним нефом та двома боковими проходами. Це розділення споруди на три частини відповідає трьом догмам, або Божої Священної триєдності: духу, душі, та тілу людини. Багаточислені куполи та шпилі позначають щогли кораблю, а хрести на кожному вістрі розмежовують де бути вітрилам.
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Росія “дружньо” погрожує НАТО силовим сценарієм

Імперія «Совок» 7896 переглядів

Опубліковано - 3.04.2009 13:38 | Всі новини | Версія для друку

Росія “дружньо” погрожує НАТО силовим сценарієм
Росія “дружньо” погрожує НАТО силовим сценарієм
Посол Росії в НАТО Дмитро Рогозін не виключає силового сценарію у випадку розширення НАТО на Схід.

Про це він заявив в інтерв'ю виданню FOCUS Online, текст якого наводить Инопресса.ру напередодні ювілейного самміту НАТО.

"Чому НАТО прагне розширюватися на Схід, якщо вся небезпека сконцентрована на Півдні?" – говорить він.

На думку, Рогозіна, якщо це розширення продовжиться, то Москва "у рамках діючої конституції почне все можливе, щоб запобігти виникненню військової загрози на своєму кордоні".

Заходи, за його словами, можуть бути політичними, дипломатичними і економічними, однак "силовий варіант повністю теж не можна виключити".

При цьому він висловив сподівання на те, що завдяки політиці старої демократичної Європи подібний розвиток подій буде неможливий.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Імперія «Совок»»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

...пaтpіoтизм вeликoгo нapoдa має бути віpoю у вeликy і світову міcію цього нapoдa, інакше це бyдe нaціoнaлізм пpoвінційний, зaмкнений і позбавлений світових перспектив.”
Микола Бердяєв

 
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.