Аратта - На головну

15 січня 2026, четвер

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- свій шлях до Місяця радянський «Луноход» розпочав в Україні. Для підготовки команди, що ним керувала, та для випробовувань самого апарата в кримських горах під Сімферополем було створено спеціальний «місяцедром». У 70-х на Місяць було запущено всього два «трактори» — «Луноход-1» та «Луноход-2». Під час виконання місячної місії «трактористи» теж знаходилися в Криму — у центрі керування в селищі Шкільне. Пізніше зі Шкільного керували роботою космічних кораблів «Союз», брали участь у здійсненні першої міжнародної стиковки «Союз»-«Аполон», відстежували перший, і єдиний, політ радянського «човника» «Буран». Після проголошення незалежності України центр у Криму було майже повністю знищено...
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Стежиною Балоги. Перший тест Ульянченко на відповідність посаді?

Влада 4236 переглядів

Опубліковано - 22.05.2009 16:03 | Всі новини | Версія для друку

Стежиною Балоги. Перший тест Ульянченко на відповідність посаді?
Стежиною Балоги. Перший тест Ульянченко на відповідність посаді?
Сьогодні, із подачі Банкової, нашоукраїнці висунули версію зв’язку скандалів із Єхануровим і Луценком. До смішного дивакувату.

Зіновій Шкутяк упевнений, що ситуація, яка склалася сьогодні навколо Міністра оборони України Юрія Єханурова штучно створена Юлією Тимошенко.

Про це він повідомив сьогодні прес-службі.

«Скандал навколо міністра оборони має дві мети. Перша – це початок президентської кампанії. Юлія Володимирівна вже оголосила, що йде на вибори, і вона зачищає навколо себе людей, які їй опонують, тому це звичайна зачистка. В цьому випадку, як у більшості інших, Прем’єр-міністр дбає виключно про себе і про свою підтримку, а не переймається справою. Друга мета – скандал навколо Єханурова – це звичайне відволікання уваги від «п’яного скандалу» з Луценко. Це звичайне перемикання уваги», - наголосив Шкутяк.

«Я хочу сказати, якщо ми прийняли рішення, що очолювати Міністерство оборони повинна цивільна людина, то кращого фахівця, як Єхануров, просто немає. Це великий недолік в тому, що такого рівня людина, як Прем’єр-міністр України приймає несправедливі рішення, не дбає про справу, а дбає про себе, про свою підтримку. Тому що Єхануров – справжній фахівець, який в складний для України час, очолює Міністерство оборони», - повідомив Шкутяк.

«Абсолютно не здивований заявою одного з керівників Народного Союзу «Наша Україна» Зиновія Шкутяка, на думку якого поява в парламенті кількох проектів постанов про відставку Міністра оборони України Юрія Єханурова є «відволіканням уваги» від скандалу з Міністром внутрішніх справ Юрієм Луценком».

Про це заявив парламентський представник від «Народної самооборони», колега Шкутяка по фракції, нардеп Юрій Гримчак.

«Такий стиль поведінки завжди був притаманний людям, які хочуть справити враження на керівництво демонстративно фанатичним відстоюванням його інтересів. У даному разі мова йде про нового лідера «НСНУ» й водночас голову Секретаріату президента Віру Ульянченко. Адже для Віри Іванівни пошук варіантів збереження на міністерській посаді Єханурова – це перший тест на відповідність новій посаді та тим завданням, які ставить перед главою СП Президент», - упевнений політик.

Юрій Гримчак зауважив: «Проте хотілося б нагадати ревним захисникам Юрія Єханурова про одну принципову різницю між тією ситуацію, в яку з вини неадекватних дій німецької поліції потрапив Ю.Луценко, та тими непоодинокими фактами корупції, які Головним контрольно-ревізійним управлінням Міністерства фінансів були виявлені у МО України. Не можна ставити в один ряд байки про непристойну поведінку української делегації у аеропорту Франкфурта-на-Майні, що ніким не доведено, та відвертими зловживаннями з бюджетними коштами, через які державній скарбниці України та бюджету самого Міністерства оборони було завдано багатомільйонних збитків!»

«І ще, на що б хотів звернути увагу: ні депутати від «Народної самооборони», ні, наскільки я знаю, наші колеги з БЮТ не мають найменшого наміру влаштовувати розправу над Єхануровим, не розглянувши матеріалів ГоловКРУ та інших доказів причетності міністра до корупції у той час, як наші опоненти хотіли би відправити у відставку Юрія Луценка, керуючись лише публікацією бульварної газети, та написаними на її основі доносів залежних від Секретаріату Президента осіб», - резюмував Гримчак.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Влада»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Церква - скоріш лікарня для грішників, ніж музей святих”
Ебігайл Ван Берен

 
Реклама на порталі
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2026.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.