Аратта - На головну

17 квітня 2026, п`ятниця

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- найдовша печера на Україні носить назву «Оптимістична» і знаходиться на Поділлі - це гіпсова печера на глибині 20 м, протяжністю понад 230 км. Вхід до неї розташований поблизу села Королівка Борщівського району Тернопільській області. Це найдовша гіпсова печера у світі і друга за протяжністю, - вона поступається лише Мамонтовій печері в США...
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Лозинський наїхав на Ющенка, а Ющенко на українців. Було весело

Українці в світі Регіон: м.Київ 13284 перегляди

Опубліковано - 18.08.2006 19:41 | Всі новини | Версія для друку

Президент України і президент Світового конгресу українців Аскольд Лозинський. 25 серпня 2005 р.
Президент України і президент Світового конгресу українців Аскольд Лозинський. 25 серпня 2005 р.
Сьогодні розпочався IX Всесвітній Форум Українців, на який приїхали представники понад 40 країн світу. Незважаючи на те, що як правило такі заходи бувають схожими на ряд позитивних звітів і пережовування певних загальновідомих проблем, цього разу було дуже цікаво.

Справжні овації викликав виступ Голови світового конгресу українців Аскольда Лозинського, який достатньо жорстко змалював ситуацію в Україні, і каменя на камені не залишив від потенційних спроб проспівати оду успіхам до 15-річчя Незалежності.

Безумовно іншою людиною, яка вернула на себе увагу був Президент України Віктор Ющенко.

По-перше, тим, що нагороджуючи жінок, він як галантний кавалер проводжав їх до залу.

По-друге, тим, що чи не вперше його виступи в такому поміркованому колі переривалися не тільки не надто активними оплесками, а й всілякими незаохочуючими викликами.

Якщо коротко, виступ Президента був максимально коректний. Він спробував нічого не сказати аби нікого не образити, з усієї сили намагався пояснити світовому українству свій незрозумілий їм вчинок пов’язаний з його співпрацею з Януковичем.

На завершення Президент кілька десятків делегатів нагородив різними орденами.

Мені особисто найбільше запам’ятались слова пані Ярослави – Голови європейського конгресу українців: „У української діаспори немає Сходу і Заходу, бо ми у всьому світі”.

Я би сказав так „У українців немає Сходу і Заходу, бо ми у всьому світі”.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Українці в світі»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Знаєте, що таке малорос? Ні? Паршивець, просто кажучи, ні те ні се. Він, бачите, собі з походження — українець, з виховання — руський, з переконань — неук у всьому, що торкається рідного народу, по вдачі — боягуз, себелюб, раб. От це — малорос.”
Володимир Винниченко

 
Реклама на порталі
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2026.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.