Аратта - На головну

14 січня 2026, середа

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- серед найдавніших та найважливіших символів Великоднього яйця (писанки) є символ Сонця. Найпростішим зображенням Сонця є коло з промінням або без нього. На Великодніх яйцях, незалежно від релігії, що існують на Україні, також зображено восьмиконечну зірку, що в минулому була символом Сонця. Свастика (сварга, свастя), або як її називали “нерівний хрест” або “гусячі шийки”, в язичницькі часи була символом Сонця. В ті часи, вважалося, що яйце було талісманом, що мав значну силу, оскільки воно захищало власника від хвороб, невдач або злого ока. Символічна сила Великоднього яйця пояснювалася не лише тим, що воно захищало власника від злого, але й тим, що воно захищало людей та зберігало людський рід.
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Сьогодні Космос знову планує дерибан столичних парків і скверів

Самоврядування Регіон: м.Київ 7662 перегляди

Опубліковано - 18.06.2009 14:26 | Всі новини | Версія для друку

Сьогодні Космос знову планує дерибан столичних парків і скверів
Сьогодні Космос знову планує дерибан столичних парків і скверів
Депутатам Київради під час пленарного засідання роздана низка проектів рішень з безкоштовного надання земель.

Про це повідомив сьогодні лідер блоку свого імені Віталій Кличко.

За його словами, такі документи необхідно роздавати депутатам за 10 днів, а не безпосередньо під час пленарного засідання.

Він підкреслив, що у проектах рішень йдеться про надання землі громадянам безкоштовно. "Кожному роздається по 10 соток землі… Це десятки гектарів київської землі, в основному це зелені зони, які не пройшли профільні комісії… Я думаю, що попередня домовленість вже є з певними фракціями, які створять більшість, щоб ці землі пішли для людей, а потім ці землі концентруються несподівано в одних руках", - сказав він.

Від “Аратти”: про "космічні подвиги" у столиці вже можна писати багатотомну повість. Правоохоронні органи вже матеріально зафіксували десятки порушень чинного законодавства з боку КМДА. І що?

А нічого. В Секретаріаті Президента це все називають типу помилками, які, мовляв, місцева влада має виправити.

От така в нас є "відповідальна влада", яку обіцяв, перед сотнями тисяч киян на Майдані, збудувати Президент Ющенко. І збудував. Ні?
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Самоврядування»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Шануй, Україно, святині свої! Бо вони ж – всесвітньої, загальнолюдської ваги; земна цивілізація виросла з них.”
Юрій Шилов

 
Подорожуйте Україною комфортно і без обмежень!
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2026.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.