Аратта - На головну

7 липня 2025, понеділок

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- Київ був найбільшим містом Європи у ХІ сторіччі, в п’ятдесят разів більшим за Лондон, в десять – за Париж. Досяг свого розквіту за Ярослава Мудрого (1010-1054 н.е.), який поріднився з королівськими родинами Франції, Норвегії, Румунії та Польщі. Німецький церковний діяч XІ століття єпископ із Саксонії Титмар Мерзебурзький у своїй «Хроніці» у 1012 - 1018 роках, характеризує Київ як «велике місто, у якому більш 400 церков, 8 ринків, незліченна кількість жителів». На початку ХІ століття теперішня столиця України мала 50 тисяч населення. Для порівняння, у Лондоні на той час мешкало 20 тисяч жителів. Німецький хроніст XІ століття Адам Бременський називав Київ «суперником костянтинопільського скіпетра, найчарівнішої прикраси Греції».
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Одеський суд дозволив мажорам і далі знищувати українців

Кримінал Регіон: Одеська область 7057 переглядів

Опубліковано - 10.07.2009 07:05 | Всі новини | Версія для друку

Запам`ятайте це обличчя - йому дозволено і далі вбивати людей!
Запам`ятайте це обличчя - йому дозволено і далі вбивати людей!
9 липня Приморський районний суд Одеси закрив справу за фактом ДТП, що сталося в січні минулого року, в якому замішаний син депутата місцевої обласної ради Фелікса Петросяна, повідомляє газета “Сєгодня”.

"Справу закрили, тому що не було претензій з боку потерпілих, чиї авто розбив студент на Prado і сім'ї загиблої в цій аварії молодої людини. Крім того, суддя врахував і результати київської комплексної експертизи, яка показала, що Петросян невинний", - заявили газеті в канцелярії Приморського суду .

Коли видання спробувало уточнити, закрито справа у судді Юрія Кушніренкa, який розглядав цю справу, його помічник грубо відрізав: "Тут вам не довідкова!"

Аналогічну позицію зайняв і голова Приморського суду Сергій Кічмаренка: "Я нічого не можу коментувати. Я нічого не знаю по цій справі".

Дізнавшись від нас про небажання одеських суддів озвучити підсумки розгляду скандальної справи, прокурор Одеської області Василь Присяжнюк емоційно запевнив в тому, що позиція його відомства залишається незмінною - винуватець ДТП повинен понести покарання за свої дії.

"Навіть якщо в суді наважилися закрити цю справу, ми все одно опротестуем таке рішення. Справа потрібно довести до логічного кінця. Спільно ми доб'ємося правди", - пообіцяв прокурор області.
Водій “Ланоса” загинув на місці аварії
Водій “Ланоса” загинув на місці аварії
Як повідомлялося, у лютому Приморський районний суд Одеси відновив слідство у кримінальній справі щодо сина заступника голови Одеської облради Фелікса Петросяна.

У січні минулого року Петросяна за кермом Toyota Prado (за висновком експертів, Петросян перебував за кермом, будучи нетверезому), врізався в машину Daewoo. Її водій загинув. Крім того, було пошкоджено 11 автомобілів.
До теми:
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Кримінал»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Причина того, що важко керувати народом, полягає в тому, що народ освічується і в ньому багато розумних ”
Лаоцзи

 
Відпочинок на схилах Дніпра
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.