Аратта - На головну

5 листопада 2025, середа

 

Актуально
Голодомор
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- передтечею кінотворчості італійськіх неореалістів була стрічка, знята українською кіностудією. Цією кінострічкою фахівці вважають фільм Марка Донського “Веселка” (1943 рік) за однойменною повістю Ванди Василевської. Фільм був знятий на київській кіностудії, яка в роки Другої світової війни була евакуйована в Середню Азію. Він розповідає про українське село під час війни. Президент Рузвельт, переглянувши фільм, надіслав режисерові телеграму з подякою, а у 1944 році картина була відзначена Асоціацією кіно і радіо США.
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Справа Гонгадзе. Чергові рапорти правоохоронців - лохотрон?

Кримінал 5240 переглядів

Опубліковано - 3.08.2009 23:59 | Всі новини | Версія для друку

Справа Гонгадзе. Чергові рапорти правоохоронців - лохотрон?
Справа Гонгадзе. Чергові рапорти правоохоронців - лохотрон?
У правоохоронців є вичерпні письмові покази генерала Пукача у справі Гонгадзе і цього досить для доказової бази в суді. Але адвокат вдови журналіста це спростовує.

Про це сьогоні повідомило "поінформоване джерело".

"Пукач надав вичерпні покази, назвав усіх замовників убивства, усіх, хто віддавав накази", - сказав джерело.

Відповідаючи на запитання про те, чи існує загроза життю Пукача, співрозмовник підкреслив, що всі покази записані, з них зроблені кілька копій, і усі вони знаходяться в різних місцях.

"Таким чином, якщо з ним (Пукачем) щось і трапиться, ці документи все одно є доказовою базою в суді", - запевнив співрозмовник.

Твердження, що екс-генерал Олексій Пукач дав вичерпні свідчення у справі Гонгадзе, не відповідає дійсності.

Про це заявила адвокат Мирослави Гонгадзе Валентина Теличенко.

"Ця заява або інформація – одна з тих, щоб збільшити напруженість в розслідуванні справи…Наскільки я поінформована про перебіг слідства, ця заява має мало спільного з реальними фактами, і є технологічною політизацією процесу", - сказала Теличенко.
До теми:
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Кримінал»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Уряди, в яких висловлюються протилежні міркування, придатні, доки царює мир”
Наполеон

 
Реклама на порталі
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.